ZENDAYA, MÜZİĞE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ZENDAYA, MÜZİĞE GERİ Mİ DÖNÜYOR? Emmy ödüllü Euphoria oyuncusu Zendaya, HBO Max’in müzik bestekarı Labrinth ile işbirliği yaptıktan daha sonra müziğe geri mi dönüyor?

2013 yılında kendi ismiyle bir albüm çıkaran oyuncu, dizinin ikinci döneminden iki müziğin ortak müellifliğini yaptı: “I’m Tired” ve dizinin ikinci dönem finalinde prömiyeri yapılan ve söylenen “Elliot’s Song”. Zendaya ayrıyeten ikinci müziğin sinema müziği versiyonuna yedek vokal sağladı.

Geçen Cuma günü Zendaya, hit HBO dizisinin 2. döneminde yer alan iki müzik için vokal ödünç verdikten daha sonra müzik sanayisine “minik dalışını” destekleyenlere teşekkür etti.

“Birkaç niçinden dolayı müzikten bir süre evvel ayrıldım, lakin bir daha de onu sahiden seviyorum, bu yüzden son birkaç gündür yalnızca biraz müziğe geri dönmek için aldığım nezaket ve takviye, benim için mutlak dünya..teşekkürlerp>

İçten gelen ileti, Zendaya’nın Euphoria’nın müzik bestekarı Labrinth ile bir arada söylemiş olduği “I’m Tired” düetinin yayınlanmasından daha sonra geldi. Müzik, 2. dönem finalinde yer almasının akabinde 27 Şubat’ta tüm büyük yayın platformlarına ulaştı.

Mesleği oyunculuk üzerine heyeti olsa da, Zendaya’nın vokal yetenekleri başından beri mevcuttu. Kidz Bop ve Disney Channel’da müzik söylemenin yanı sıra Shake It Up! ve K.C. Saklı vazifede olan Zendaya, 2013’te kendi ismini taşıyan birinci albümünü yayınladı ve ondan sonrasında müzikten uzaklaşmadan evvel “Replay” ve “Something New” isimli orta müziklere sahipti.

Son tweet’i müzikten uzaklaşmanın niçinlerini açıklamasa da, yıldız geçen yıl Issa Rae’ye röportajında makus kontratlar niçiniyle bilerek müzikten ayrıldığını söylemişti.

Euphoria’nın üçüncü döneminin 2024’te geleceği söylentileri ile gelecekte Zendaya’nın müzikal yeteneği hakkında daha fazla şey duyacağımızı umuyoruz.