ZENDAYA HAMİLELİK SÖYLENTİLERİNE INSTAGRAM’DAN YANIT VERDİ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ZENDAYA HAMİLELİK SÖYLENTİLERİNE INSTAGRAM’DAN YANIT VERDİ Zendaya hamilelik söylentilerine Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. Tom Holland’ın bebeğine gebe olduğu dedikodularını aydınlığa çıkaran Zendaya, toplumsal medyadan beklenmedik bir yanıt verdi. 15 Haziran’da Zendaya, kendisini taklit etmeye çalışan bir hayranı tarafınca yapılan geçersiz bir hamilelik paylaşımını yayınladı. Geçersiz gönderide bir bebeğin sonogramının yanı sıra “Seni seviyorum. Yolun yarısında” ve ‘Spider-Man: No Way Home’ sinemasının oyuncusu Marisa Tomei tarafınca yapılan geçersiz bir yorum yer alıyordu.

hemen sonrasında siyah bir ekran üzerine yorumunu paylaşan Zendaya, “Bakın işte bu yüzden Twitter’dan uzak duruyorum. Yalnızca sebepsiz yere bir şeyler yapıyorlar… Her hafta. Her her neyse, Challengers’ı çekmeye geri dönelim,” yazdı. TikTok gönderisi düzmece olsa da Zendaya’nın sevgilisi Tom Holland, daha evvel 2021’de People ile yaptığı röportajda gelecekte bir aile kurmak istediğini anlatmıştı “Çocukları seviyorum. Baba olmak için sabırsızlanıyorum – bekleyebilirim ve yapacağım, lakin bekleyemem!” diyen Holland, “Bir düğünde yahut partideysem, her vakit çocukların masasında takılıyorum. Babam benim için fazlaca âlâ bir rol model oldu. Sanırım bunu ondan aldım. Bu yüzden ilkokul öğretmeni ya da onun üzere bir şey olacağımı düşünüyordum,” diye eklemişti.

Holland, Eylül 2021’de Zendaya’nın doğum gününde Instagram’dan tatlı bir fotoğraf paylaşarak bağlarını doğrulamıştı. Birebir biçimde geçtiğimiz haftalarda Holland’ın doğum gününü Instagram üzerinden kutlayan Zendaya, “Beni en keyifli eden şahsa doğum günlerinin en memnunu olsun,” yazmıştı.