YENİ YOGA EĞİTMENİNİZ: DUA LIPA

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
YENİ YOGA EĞİTMENİNİZ: DUA LIPA Dua Lipa, hayranlarını yoga seyahatine katılmaya davet ediyor. Geçtiğimiz gün Instagram hesabından bir paylaşım yapan Lipa, yoga eğitmeni Annie Locke eşliğinde bir eğitim serisi yayınlamayı planladığını duyurdu. Hayranları ‘Dua Lipa: At Your Service’ podcast yayınının ikinci dönemini beklerken, Lipa bunun yerine bir yoga dersi paylaşmaya karar verdi. Üç kısımdan oluşacak olan serinin birinci görüntüsü paylaşıldı.

“Dua Lipa: At Your Service’in ikinci döneminin yayınlanmasını beklerken Service95 takımı ve ben, bu sırada küçük bir deneme yapmak istedik ve 3 kısımlık eşsiz kısımlardan oluşan bir yaz serisi başlatmaya karar verdik,” diyerek Instagram’dan duyuru yapan Lipa, “Yoga eğitmenim Annie ile bir arada üzerinde çalıştığım bir yoga dersinin olduğu birinci kısım bu Cuma çıkıyor! Podcast’lerinizi nereden dinliyorsanız, gösteriye abone olduğunuzdan emin olun, bu biçimdece her kısmı yayınlanır yayınlanmaz izleyebilirsiniz. Umarım bu kısmı beğenirsiniz ve bu ay nerede olursanız olun, denemeniz için sabırsızlanıyorum!” diye ekledi.

@dualipaofficial

💚
🧘🏻‍♀️

♬ Where you are (feat. WILLOW) – PinkPantheress

Daha evvel de toplumsal medyadan yoga matındaki gelişen hünerlerini gösteren Lipa, amuda kalkmaktan istikrar idmanlarına kadar her şeyi yaparken çektiği görüntüleri nizamlı olarak paylaşmıştı. Geçtiğimiz Temmuz ayında, TikTok’tan bir yoga dersi vereceğinin ipuçlarını paylaşan Lipa, amuda kalktığı görüntünün altına, “Kopenhag’da, bir şeyler çekiyorum,” yazmıştı.