YENİ BİR ADELE ALBÜMÜ GELİYOR!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
YENİ BİR ADELE ALBÜMÜ GELİYOR! Adele geri döndü! Nitekim. Söylenti değil, haber değil, dedikodu değil! Adele, kendi ağzından (en azından şahsi Instagram hesabından) yeni albümünün hayli yakında yayınlanacağını duyurdu. Haftalar süren ipuçlarının arından Adele, geçtiğimiz Perşembe sabahı ‘Easy On Me’ isimli yeni single müziğinin görüntüsünün teaser klibini yayınladı. 15 Ekim’de yayınlanacak olan klip, Adele’in yeni albümünde yer alacak müzikler içinde.

Siyah beyaz teaserda bir otomobilde oturduğu görülen Adele, teybe yeni bir kaset takıyor ve yan aynalardan kameraya bakıyor. Teaser görüntüsünde imzası haline gelen kedi gözü eyeliner makyajının da geri döndüğünü gözler önüne seren Adele’in bindiği otomobilden müzik notalarının uçtuğu görülüyor.

’25’ ismindeki son albümünü 2015 yılında yayınlayan Adele, 59. Grammy Ödülleri’nde ‘Yılın Albümü’ Mükafatını kazanmıştı. Albümlerinin ismini üzerinde çalışmaya başladığı yaşa göre isimlendiren Adele’in evvelki albümleri ise sırasıyla ’19,’ ’21’ ve ’25.’ Son haftalarda Paris, New York ve Roma üzere kentlerde ’30’ yazılı gizemli billboard yazıları belirirken, Adele’in hayranları yeni albümünün gelmekte olduğu sinyallerini almaya başlamışlardı!

Bu hafta toplumsal medya hesaplarında dünyanın dört bir tarafındaki ’30’ yazılı billboard’ların tarzına uygun bir biçimde paylaşımlar yapan Adele, 2019’da 31. yaş gününü kutlarken “30 yaşım beni nitekim çok zorladı ancak bunu benimsiyorum ve anda kalmaya çalışıyorum. Ne kadar uzun müddet burada olursak olalım, ömür kimi vakit sabit ve karmaşıktır. Son birkaç yılda büyük ölçüde değiştim ve hala değişiyorum ve sorun değil. 31 büyük bir yıl olacak ve hepsini kendime harcayacağım” yazmıştı.