WILL SMITH, CHRIS ROCK’A “GERÇEKTEN” TOKAT ATTI MI?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
WILL SMITH, CHRIS ROCK’A “GERÇEKTEN” TOKAT ATTI MI? Chris Rock ve Will Smith, 2022 Oscar yayını sırasında bir tartışma yaşadı. Rock, belgesel kısmında Oscar’ı sunmak için sahneye çıktı ve beklenmeyen bir olay gelişti.

Chris Rock, Questlove’un “Summer of Soul”una giden “En Düzgün Belgesel Ödülü”nü sunarken, Will Smith’in karısı Jada Pinkett Smith’in aleyhine bir latife yaptı. daha sonrasında sahnede senaryosu olmayan bir münakaşaya yol açtı ve bu da seyircilerin nefesini kesti.

“Jada, seni seviyorum. GI Jane 2, görmek için sabırsızlanıyorum,” dedi Rock, Pinkett Smith’in görünüşüne atıfta bulunarak. Ve akabinde Smith süratlice sahneye çıktı. Birinci başta latife üzere görünse de, Smith Rock’a bir tokat attı ve koltuğuna döndü. Arkasında Rock’a bağırdı, “Karımın ismini ağzına alma!”

Aslında Will Smith, Rock’ın yorumunun akabinde gülüyor üzereydi. Lakin çabucak sonrasında Dolby’deki seyirciyi, sahneye hamle ederek ve Rock’ın yüzüne tokat atarak hayrete düşürdü. “Vay canına,” dedi Rock akabinde.

Smith’in yorumları koltuğuna döndüğünde biplendi, lakin Rock’a “Karımın ismini ağzınızdan uzak tutun” dediği açıktı. “Vay canına. Bir G.I. Jane latifesi,” diye yanıtladı Rock. Orada bulunanlara göre, seyirciler sessizleşirken Smith, “Karımın ismini ağzınızdan uzak tutun,” diye yenidenladı. Kaynaklar, Rock’ın çabucak sonrasında Smiths’e özür dilemek için yaklaştığını ve Denzel Washington’ın dâhil olduğunu söylüyor.

Pinkett Smith’in görünümü, kamuoyuna deklare ettiğı ve savaştığı saç köklerine saldırarak saç dökülmesine niye olan otoimmün bir hastalık olan alopesinin bir kararı.

Smith’in bu gece Warner Bros.’un spor draması King Richard’daki rolü için aday gösterildiği ve çabucak sonrasında iddia edildiği üzere “En Uygun Erkek Oyuncu Ödülü”nü almak için sahneye geri döneceği gerçeği göz önüne alındığında, an daha da gerçeküstüydü. Sunucu P. Diddy çabucak akabinde, “Will, Chris, bunu altın partideki bir aile üzere çözeceğiz” dedi. “Şimdilik aşkla yolumuza devam edeceğiz.”

çabucak sonrasında, Smith “En Yeterli Erkek Oyuncu Ödülü”nü almak için geri döndüğünde, o anı Rock ile ele almayı seçti. “Akademi’den özür dilemek istiyorum; Tüm aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum” dedi. “Umarım, Akademi beni tekrar davet eder.” Belirtmek gerekir ki, Smith sahnede Rock’tan özür dilemedi.

Bunun yerine, King Richard’da canlandırdığı tenis tutkunları Venus ve Serena’nın babası Richard Williams’a atıfta bulunarak olanları ima etti. “Richard Williams, ailesinin ateşli bir savunucusuydu. hayatımın bu vaktinde, bu anda, Allah’ın beni bu dünyada yapmaya ve olmaya çağırdığı şey karşısında şaşkınım,” dedi Smith. “Bu sineması yaparken, tanıdığım en kuvvetli, en hassas insanlardan biri olan Aunjanue Ellis’i müdafaam gerekiyor. Venus ve Serena’yı [Williams] oynayan iki aktris Saniyya [Sidney] ve Demi’yi [Singleton] müdafaam gerekti. hayatımda insanları sevmeye ve insanları muhafazaya ve halkıma bir ırmak olmaya çağrılıyorum.”

“Yaptığımız şeyi yapacağımı biliyorum, suistimal edebilmelisin, insanların senin hakkında mecnun üzere konuşmasını sağlayabilmelisin. Bu işte, insanların size saygısızlık etmesini sağlayabilmelisiniz ve gülümseyip sorun yokmuş üzere davranmalısınız” diye ekledi. “Denzel birkaç dakika evvel bana, ‘En yüksek anında dikkatli ol. İşte bu biçimde şeytan senin için gelir.’ dedi”.

Instagram hesaplarına bakıldığında; Will Smith, Chris Rock’ı takip etmiyor; Rock ise Smith’i takip ediyor.