Totti ve Spalletti’ye sarılma: “Memnun oldum ama konuşmanın bir yolu yoktu” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
782
0
0
“Luciano’yu yıllar sonra tekrar gördüğüme sevindim. Birbirimize sarıldık ama konuşmanın bir yolu yoktu çünkü çok daha önemli bir şeyimiz vardı. Kesinlikle bir fırsat çıkacak. Milli takım mı? Çok şey verebilir, o.” İtalya’nın en iyi antrenörlerinden biri ve bence harika şeyler yapabilir. Avrupa Şampiyonasını sabırsızlıkla bekliyoruz.” Böylece eski Roma kaptanı Francesco Totti Milano’daki YouTube Festivali vesilesiyle Rds’li Radio TV Serie A’nın mikrofonlarına, Giallorossi’de yıllar süren sürtüşmenin ardından Azzurri teknik direktörü Luciano Spalletti ile yaşanan barış üzerine.

“Mou’nun antrenörlüğünü yapmak isterdim”

“Mourinho’nun çalıştırılmasını ister miydim?” Totti’yi ekledi. “Evet hoşuma giderdi. Her zaman söylediğim gibi kariyerimde Mourinho’nun antrenörlüğünü yapmayı çok isterdim. Totti-Batistuta mı yoksa Lukaku-Dybala mı daha iyi? Dördünü bir araya getirirdim: oldukça saldırgan bir Roman olurdu. Bu Roman’ın neyi eksik? Sonuçların sürekliliği, sürekli kazanmadığınız zaman inişler ve çıkışlar oluyor. Harika bir antrenöre sahip olmanın sonuçta her şeyin oyunculara bağlı olduğunu düşünüyorum” diyen Totti, kariyerinde attığı en iyi golü şöyle ekledi: “Bazen en iyi hareketlerimi YouTube’da izliyorum. En iyi gole karar vermek kolay değil, bence en iyisi atılan goldür Cenova Ve Milano: Sampdoria’ya vole ve Julio Cesar’a lob. Tamamen farklı olsalar da iki güzel gol bunlar” diye ekledi Totti.

Fiorello’nun Romalıları ziyaret eden müzelere geri getirmesi için Francesco Totti’nin sesli rehberi

Spettacoli editör ekibi tarafından düzenlendi

15 Kasım 2023