‘THE CROWN’ 5. DÖNEMİ ÇOK YAKINDA YAYINLANIYOR

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,314
0
0
‘THE CROWN’ 5. DÖNEMİ ÇOK YAKINDA YAYINLANIYOR İnanılmaz bir yapıma sahip olup tarihi olgulara dayanan dizileri seviyorsanız, Netflix’in ‘The Crown’ dizisi birinci sıranızda diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Netflix, heyecanla beklenen ‘The Crown’ beşinci döneminin Kasım ayında yayınlanacağını duyurdu.

Hafta sonu Tudum global hayran etkinliğinde açıklamayı yapan Netflix, geleneği sürdürdü. Daha evvel de üç dönemi Kasım ayında yayınlayan ‘The Crown’ serisinin dördüncü döneminden beri iki yıl geçti! Beşinci dönemde yeni bir takım ile karşımıza geçecek olan ‘The Crown’ serisinde Imelda Staunton Kraliçe II. Elizabeth’i, Elizabeth Debiki Prenses Diana’yı ve Lesley Manville ise Prenses Margaret’ı canlandıracak.

Serinin imalcisi Peter Morgan, çabucak hemen beşinci dönemin hangi devri husus alacağını açıklamasa da 1990’lı yılların başında geçeceğini iddia ediyoruz. Yeni dönemde Prenses Diana ve Prens Charles’ın boşanma sürecini izleyebiliriz. Aralık 2020’de Prenses Diana olarak rol alacağı duyurulan Debicki, rolü dördüncü dönemde Lady Di’yi canlandıran Emma Corrin’den devralmıştı. “Peter Morgan bunu teklif ettiği vakit epeyce şaşırdım fakat artık bunu sindirecek vaktim oldu,” diyerek ‘Good Morning America’ programına katılan Debicki, “Sanırım bunu yapabildiğim için inanılmaz memnunum ve Prenses Diana inanılmaz kıymetli bir figür. O epey bedelli bir insandı ve bu role girmek hem ürkütücü birebir vakitte epeyce heyecan verici” diye eklemişti.

Beşinci dönem duyurusundan daha sonra Staunton’un Kraliçe Elizabeth olarak fotoğrafları paylaşılmıştı lakin ne yazık ki çabucak hemen yeni döneme ilişkin bir fragman yok. Kraliçe II. Elizabeth’in vefatından daha sonra ‘The Crown’ serisi Netflix listelerinde birinci sıraya yükselirken, her insanın beşinci dönemi izlemek için sabırsızlandığına eminiz.