Tamron Hall pazar günlerini nasıl geçiriyor?

Canan

Global Mod
Global Mod
25 Mar 2021
2,072
0
0
Tamron Hall pazar günlerini nasıl geçiriyor?
Tamron Hall’un iyi organize edilmiş bir hayatı var – haftanın beş günü “Tamron Hall” adlı talk show’a ev sahipliği yapmayı başarıyor, aynı zamanda ailesinin yanında oluyor ve ara sıra bir roman yazıyor.

“Benim bir rutinim var” dedi. “Bu benim doğamda var.”

Jordan Manning’in suç serisindeki ikinci kitabı Watch Where They Hide’ın Mart 2024’te çıkması beklenen 53 yaşındaki Bayan Hall, edebiyat kariyerine koronavirüs salgını sırasında karantinadayken başladı. Şimdi kocası, müzik yöneticisi Steven Greener ile birlikte yaşadığı Manhattan şehir merkezindeki arka bahçesindeki açık hava yazı köşesinde yazmaya devam ediyor. 4 yaşındaki oğlu Musa; Exodus, bir Bernedoodle; ve ailenin Jojo olarak bilinen Senegal papağanı Josephine Birdker.

“Babamın disiplini sayesinde” (askerdeydi) “Pazar günleri ruhumu besleyen şeyler yapmaya zaman buluyorum” dedi.

TATLI KURULUM Genellikle oğlumun iç saatini kullanarak uyanırız. 6:30 ile 6:45 arası uyanıktır. Kahvaltı dahil yemeklerinin hazırlanmasına katılıyor. Elmaların kesilmesine yardım ediyor. Yulaf ezmesini bir kaseye koyacak. Bol şekerli ve bol sütlü bir kapuçino ile oturuyorum. Senin için iyi değil ama bu benim: Tatlı çayı ve tatlı kahveyi severim. Kocam genellikle bu saatlerde antrenman yapıyor, bu yüzden benim ve Musa’nın zamanı geldi. Ona daha bağımsız olmayı öğretiyorum. Ona giymesi için iki kıyafet seçeneği sunuyorum ve o bu ikisinden birini seçebiliyor. Seçenekleri sınırlayacağım ama ona bir seçenek sunacağım.

GÜÇ: EKSTRA Eşim geri döndüğünde işi devralacak ve ben de eğitimimi yapacağım. Bir Peloton’um ve birkaç uygulamam var. Antrenmanlarım sürekli değişiyor. Pilates ve ağırlık kaldırma arasında geçiş yapıyorum. 50 yaş üstü kadınlar için kardiyoyu ağırlıklarla dengelemeye çalışmalıyız; Kas kütlesine ihtiyacımız var. Hareketlilik için pilates yapıyorum. 30 dakikadan fazla antrenman yapmıyorum. Eğer gerçekten kendimi fazla hissediyorsam, 15 dakikalık bir esneme egzersizi de ekleyebilirim.

AÇIK Ayinim sabah 11’den akşam 12’ye kadar Madison Avenue Baptist Kilisesi’nde olacak. 10:30 veya 10:40 civarında yola çıkacağım. Yürüyorum ya da bisiklete biniyorum. 2012’den beri oraya gidiyorum. O zamanlar Midtown’da yaşıyordum ve sanırım Google’da “yakınımdaki açık fikirli kilise” diye arama yaptım. Şans eseri karşılaştım ve Güneyli Susan Sparks’a aşık oldum. Boş zamanlarında komedyenlik yapıyor ve bu benim için mükemmel bir şey. Kovboy çizmesi giyen bir komedyen.

Yavaş brunch Kocam Yahudi. O kendi inancını uyguluyor, ben de benimkini. Kiliseden sonra oğlum ve kocamla SoHo’daki Hancock Caddesi’nde brunch yapmak için buluşuyorum. Pandemiden sonra bu bizim ritüelimiz oldu. Baş garson Bob bizi seviyor. Yetişkinliğimizden ödün vermişiz gibi hissettirmeden çocuklara uygun, beyaz masa örtülü güzel bir restoran.

Her zaman tarçınlı rulolarla başlıyoruz; İçimdeki tatlılık bu. Oğlum çıtır pastırmayı seviyor ve en muhteşem çıtır pastırmayı yapıyorlar. Eğlenceli gerçek: Her zaman masada iPad kullanan bir ebeveyn olmayacağımı söylemişimdir, ancak ben masada iPad kullanan bir ebeveynim. Gerçekçi olmakla alakalı. Sabah 6:30’dan beri uyanıktık ve kahvaltımızı aceleye getirmek istemiyoruz. Bazı günler kullanıyoruz, bazı günler kullanmıyoruz.

HENÜZ BURADA DEĞİL Hava durumuna bağlı olarak genellikle brunch’tan sonra eve yürüyerek gideriz. Teksaslı olduğumuz için posta kutusuna gidiyoruz, bu yüzden şimdi yürümeyi gerçekten takdir ediyorum. Today programındayken meslektaşım Al Roker bir bisiklet almamı önerdi. Tanıştığımızda bisiklet sürmek kocamla ilişkimizin önemli bir parçası haline geldi. Artık pek bisiklete binmiyorum çünkü pek çok insan sırtında bir çocukla güvenli bir şekilde bisiklete binebiliyor ama ben henüz o seviyeye gelmedim. Oğlum yürüyüşe çıktığında her zaman New York’u merak eder. Her şeyi fark ediyor. New York’u 4 yaşındaki bir çocuğun gözünden görmediğiniz sürece ne kadar özel olduğunu unutabilirsiniz.

KELİMELERİN ANLAMI Öğleden sonra 2:30 veya 15:00 civarında oğlum biraz yoruluyor ve ben de bu sıralarda programlarım için senaryolar yazmaya başlıyorum. Üçü canlı olmak üzere haftanın beş günü sahadayız.

Gösterinin düzenine bakmaya ve bir konuk için doğaçlama bir giriş yazmayı düşünmeye başlıyorum. Çalışmamaktan nefret ediyorum. Dedem 1901’de doğdu. Ortakçıydı ve okuma bilmiyordu. Ben hayatımı kelimelerle kazanıyorum. Pazar günü işim yorucu değil. Genellikle yaklaşan bir gösterinin ikinci veya üçüncü çalışmasıdır. Yedi günlük bir hafta değil. Cuma günlerim daha esnek. Oğlumu okula bırakabilirim ve alabilirim. Ve cumartesi günleri çalışmamak için çok çabalıyorum.

DAHA FAZLA NUGGET YOK Program üzerinde çalıştığım sıralarda Fresh Direct’ten bir market alışverişi teslimatı alıyorum ve ebeveyn olarak hepimizin yaptığı olağan şeyi yapmaya başlıyorum: Hafta boyunca akşam yemeği için ne pişiriyoruz? Pazar akşamları her zaman yemek pişiririm. Benim bir uzmanlığım yok.

Oğlumun en sevdiği yemek tavuklu spagetti. Pazar günleri genellikle iki baget kızartıyorum ve o ya onları bütün olarak yiyor ya da spagetti ya da lazanyaya koyuyorum ya da bazen tavuklu makarna ve peynir yeriz. Hafta içi öğle yemeği için daha fazla butla tavuklu quesadilla yapabilirim. Son zamanlarda onu tavuk kanadından kurtarabildim.

Yatmaya hazırlanmak, akşam yemeğine hazırlanmak Birimiz yemek masasına oturuyor ve oğlumla yemek yiyor. Birlikte yemek yeme fikri hoşuma gidiyor ama bu gerçekçi değil. Saat 7’de Moshi’miz var. Çocuklara yönelik bir meditasyon videosu. Yatmaya hazırlanmalarına yardımcı olur. Onlara dişlerini fırçalarken, pijamalarını giyerken ve diğer tüm konularda rehberlik eden bir şarkı var. Küvete giriyor – köpüklü banyoyu seviyor – ve hikayeye akşam 7:30’da başlıyoruz. O yattıktan sonra yemek yapmaya başlıyorum. Akşam yemeği ben ve kocam için oldukça geç, saat 9 civarında. Pazar günü sos yapmak isteyip istemediğime bağlı olarak biraz değiştireceğim. Cumartesi akşamı hazırlık çalışmalarının çoğunu yapıyorum.

PAYLAŞILAN EKRANLAR Akşam yemeğinden sonra aralıksız televizyon izlerim. Ben bir bilim kurgu fanatiğiyim. The Changeling ve Invasion’ı seviyorum. Ondan önce “The Walking Dead”di. Kocamın gösterisi Haklı. Sadece Binadaki Cinayetler gibi birlikte izlediğimiz birkaç şey var ama onun kendine has bir yanı var.

Düzenli bir beyin Yatmadan önce oğlumun tüm hafta boyunca giyeceği kıyafetleri planlıyorum, böylece onun her gün seçebileceği iki kıyafeti oluyor ve hava durumunu kontrol ediyorum. Ayrıca ertesi gün giyeceğim şeyi de çıkarıyorum ve herkesin yemeğini dışarı çıkarıyorum, böylece sabah yapmanız gereken tek şey köpek mamasını çıkarmak ve kuş yemini ortaya çıkarmaktır. Bunun gibi küçük şeyler yapmak beyin alanımı temiz tutmama yardımcı oluyor. Hayat düzenli görünebilir, ancak ileriyi planladığınızda da çok daha kolaydır.

Pazar Rutini okuyucuları Tamron Hall’u @TamronHall adresinden takip edebilirler. X Ve instagram.