Stefano Pioli sürpriz yapıyor, Vharese’li çocukların eğitimini yönetiyor – Calcio

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
695
0
0
Normal olması beklenen antrenmanın başlamasına birkaç dakika kala Milan teknik direktörü Stefano Pioli erkekleri şaşırttı VhareseFIGC’nin Paralimpik ve Deneysel Futbol Bölümü’nde (Dcps) AC Milan forması giyen iki gerçeklikten biri, özel oturumu yönetmek için sahaya giriyor. Yarışlar, teknik çalışmalar ve kaleye şutlar arasında, sarılmalar, teşvikler ve çerçevelenecek hatıra fotoğraflarından oluşan bir deneyimi paylaşma fırsatı.

Rossoneri teknik direktörü, “Bu tür durumlarda Milan’ı temsil etmek beni daha da gururlandırıyor,” yorumunda bulundu. Hevesli ama her şeyden önce dikkatli ve iyi yapmaya hevesli, talimatlara ve rollere saygı duyan adamlar gördüm. tam olarak belirli inançları güçlendirmek için: rüyalar kordon altına alınamaz ve tutkuyla her türlü engeli aşabilirsiniz”.

APD Vharese Onlus, sporu tanışma ve sosyalleşme fırsatı olarak tanıtan, aynı zamanda engellilik konusunda farklı bir kültürü teşvik eden Varese merkezli amatör bir çoklu spor derneğidir. Sporcuları sadece futbol değil, basketbol, kayak, yüzme, bowling, kürek ve boks branşlarında da bölgesel ve ulusal çapta mücadele etmektedir. Vharese, Briantea84 ile birlikte son üç sezondur, zihinsel-ilişkisel engelliler ve psikiyatrik patolojileri olan kişilerin rekabetçi sporlara erişimini garanti altına almak amacıyla Dördüncü Kategori olarak doğan FIGC bölümünde Rossoneri renklerini temsil etti. Etkinlik, Rossoneri Kulübü’nün sosyal eşitlik, eşitlik ve kapsayıcılık gibi olumlu değerleri paylaşma ve yayma vizyonunu ve taahhüdünü gerçekleştirdiği daha geniş RespAct Manifestosu’nun bir parçasıdır.

konular