Sedat Peker’den 75 tweet: 3 karanlık yapı var

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Sedat Peker’den 75 tweet: 3 karanlık yapı var Sedat Peker, Meczup Çavuş hesabından 75 tweet paylaştı. Peker paylaşımlarında “Bugün bakanlardan dahi kuvvetli olan lakin kamuoyunda hayli fazla bilinmeyen üç başka yapıya ufak bir selam vereceğiz” dedi ve bu yapıların “karanlık yapılar” olduğunu yazdı.

Peker tweetlerinin birçoklarında, bu yapılardan biri olduğunu öne sürdüğü Türk Medya kümesinin sahibi Hasan Yeşildağ ve kardeşleri Metin ve Ali Yeşildağ hakkında savlarda bulundu.

Hasan Yeşildağ’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1998’de Pınarhisar Cezaevi’nde yattığı periyotta korumalığını yaptığı öne sürülmüştü.

Peker’in açıklamaları şu biçimde:

“1- 40 yaşından genç olan kardeşlerim siz benim şahidimsiniz. Seçime 2 ay kalaya kadar bekleyeyim dedim. Lakin onur düşkünü olanlar kendilerini perde ardında saklayıp mehmet ağar’ları (orijinalinde hafifçe) doğu perinçek’leri (Çin malı) önüme çıkararak gücümü oraya…

2-…kanalize etmemi istediler. Keyifli olsunlar diye tuzaklarına düşmüş üzere yapıp içimdeki kini bu yaratıklara karşı boşalttım. Lakin perde gerisindekileri unutmadığımı anlasınlar diye bu paylaşımları hazırladım. Kardeşlerim bu paylaşımların hakkını lütfen verin yoksa…

3-…sizinle yaptığımız akit fesih olma yoluna gidebilir. Ben namluların ucunda gurbet diyarlarda yaşayacam, ailem de benden dolayı maksat durumunda olacak, ekonomik olarak şimdi her şeyimi kaybettiğim biçimde bana teklif edilen maddi imkanları kabul etmeden yoluma devam…

4-…edecem, zira kelam namustur diyecem lakin kimileriniz kanıtları ile hakikat olan bu anlattıklarımı etrafındaki insanlara dahi anlatma zahmetine girmeyecek. Bu olmaz. Kelam bir tek bana namus değil, size de namus. Bugün bakanlardan dahi kuvvetli olan lakin kamuoyunda epey fazla…

5-…bilinmeyen üç farklı yapıya ufak bir selam vereceğiz (ufak dediğime bakmayın). Birinci yapı Türk medyanın da sahibi olan (Akşam, TV24, TV360, biroldukça mecmua ve radyo) deyyusu ekber hasan yeşildağ ve kardeşi zeki yeşildağ. Bu 2 kardeş son vakit içinderda 25 milyar TL’lik

6-…devlet ihalesi alan Yapı Yapı firmasının da % 25’lik kapalı ortaklarıdır. Ayrıyeten iktidarın tüm kritik bâtın kararlarının alındığı Ulus’taki o meşhur kafenin de sahipleridir. Ayrıyeten iki İsrail vatandaşının Tayyip Erdoğan’a suikast yapacaklar palavrası ile tutuklandıkları…

7-…Çamlıca kulesindeki kafenin de sahipleridir. Bunun dışında tüm karanlık ve pis işlerin mimarlarıdırlar (daha öbür biroldukça zenginlikleri de var). Ali Yeşildağ isimli üçüncü ortak olan kardeşlerini nasıl diskalifiye ettiklerini de size anlatacam. Dünyanın en karanlık…

8-…insanı olarak kabul edilen Papa Rodrigo Borgia’nın bile yanlarında suçsuz kalacağına inanabilirsiniz. İkinci karanlık yapı iktidarın avukatları olarak bilinen hakim ve savcı tayinlerinde bakandan bile daha tesirli olan şahısları konuşacağız. Üçüncü karanlık yapı ise…

9-…hemen çabucak danışmanken dahi bakanlardan daha kuvvetli olan, o tarihlerde bile Sn. Cumhurbaşkanının uçağına binecek bireyleri belirleyen mücahit arslan’ı konuşacağız. Okuduklarınıza inanamayacaksınız. Lakin hepsinin kanıtı bende. Söyleyin onlara beni yalanlasınlar (inşallah).

10-Bugün itibariyle yeşildağ ailesini konuk edeceğiz. Ne bir eksik ne de bir fazla (İlk tanıştığımız andan bugüne kadar) 1989 yılında Paşakapısı cezaevinde Ali Yeşildağ ve Metin Yeşildağ ile tanıştım (hasan ve zeki’nin kardeşleri). Metin Yeşildağ teğmen okulu…

11-…öğrencisi iken kardeşi Ali Yeşildağ ile bir arada biroldukca kişiyi gasp etmekten ve de yaralamaktan dolayı tutuklanmışlardı. Ali Yeşildağ çabucak hemen 17 yaşındayken Metin Yeşildağ ise 23 yaşındayken Bursa cezaevinde yattıklarında oradaki kıymetli bir mahkumun Metin Yeşildağ’a…

12-…saygısızca davranması üzerine Ali Yeşildağ tarafınca bu şahıs öldürüldü. Bu iki kardeşin ismi o tarihlerde hem sokaklarda hem cezaevlerinde duyulmaya başladı. Bursa cezaevinden cinayet niçini ile Bayrampaşa cezaevine yollandılar. Bayrampaşa cezaevinde o dönemin

13-… ünlü mafya kümeleri bu iki kardeşi kendi koğuşlarına aldılar. Natürel bu iki kardeşe kelam geçiremeyince onlara makus davranarak yan koğuşa yolladılar. Cezaevlerinde o güne kadar birinci uygulanan göğsüne ve sırtına kitapları sararak üstünü de nevresimden kesilen bez parçaları…

14-…ile sabitleyip sabah sayımında çabucak hemen mahkumlar uyurken bahçede paklık yapılırken kendisine saygısızlık yapanların bulunduğu koğuşa dalarak orda da bir kişiyi öldürüp 7-8 kişiyi de ağır yaralayarak (kendisi hiç yara almadan) dışarı çıkabildiği için bu iki kardeş…

15-…tüm cezaevlerinde konuşulur hale geldiler. Bayrampaşa cezaevinden bu cinayet ve olaylar niçini ile Üsküdar Paşakapısı cezaevine nakledildiler. Olağan ki ağabeyleri 1980 öncesinin meşhur bombacısı hasan yeşildağ olduğu için saygınlıkları daha da fazlalaştı. Kompleks…

16-…yapmaya gerek yok, bu iki kardeşin cezaevlerinde yaptığı isim hakikaten büyüktü. Ben Paşakapısı cezaevinden tahliye olduktan daha sonra bu iki kardeş benden daha sonra cezaevine girdiler. Gençlik olaylarından dolayı 1-2 ay daha sonra ben yenidendan tutuklanıp Paşakapısı cezaevine…

17-…geldim. Bu aile ile dostluğumuz o tarih itibariyle başlamış oldu. Metin Yeşildağ’ın beni bile kıskandıracak şeytanlıkta bir planla Paşakapısı cezaevinden firar etmesi ise işin nitekim son perdesiydi. ondan sonrasındaki yollarda Ali Yeşildağ ile Bayrampaşa cezaevinde…

18-…bir sefer daha karşılaştık. sonrasındasındaki senelerda ise hasan yeşildağ ile dostluğumuz başladı. Daha evvelki paylaşımlarımda belirttiğim Yaşar Baba isimli dostum tarafınca kendisi ile telefonla tanıştırıldım. Ben kimi çalışmalar için Bulgaristan’da iken kendisi ile…

19-…telefonla konuştuğumuzda buraya yanıma gelsene dedim. Benim vizem yok diyince vizeye gerek yok ben seni Türkiye’den uçağa bindirir burdan da uçaktan aldırırım dedim. Kendisi buna epeyce inanmamış olacak ki Yaşar Baba’yı arayıp ben çok sene Avrupa’da yaşadım…

20-…Sedat Peker’in söylemiş olduği üzere bir şey olmaz, havaalanında rezil oluruz diyince Yaşar Baba kendisine “yaşının genç olduğuna bakma o bir şey söylüyorsa kesinlikle yapar” demiş. Zannediyorum 1998 yılında kendisini Bulgaristan’a uçakla getirttim. Ben konuk gelen devlet…

21-…başkanlarının ağırlandığı odada beklerken havaalanı müdürü ve havaalanı emniyet müdürü hasan yeşildağ’ı uçaktan alarak yanıma getirdiler. Olağan gördüğü bu olay karşısında hayli şaşırdı. Fakat temel şaşkınlığı biz limuzinle giderken 3-4 tane özel muhafaza araçlarının…

22-…bizim dönüşlerimizde dahi yolları kesmesi ile nirvanaya ulaştı. Kendi ağzıyla bana: “Ben ömrümde bu biçimde bir şey görmedim, senin yerinde olsam Türkiye’ye dönmem.” diyince “Aynı imkanlarımız Romanya’da da var. Buralarda epeyce düzgünüz.” demiştim. Kendisine fazlaca hürmet duyduğum…

23-…Ömer Mersan abi de hasan yeşildağ’ı Bulgaristan’da konuk ederken her vakit yanımızdaydı (Ömer Mersan abi şu anda 70 yaşlarında). Kendisi de Papa suikasti davasında azmettirici olarak yargılandığı için hasan yeşildağ ile gıyaben tanışıyorlardı. hasan yeşildağ birkaç…

24-…gün konuğum olup Türkiye’ye döndükten daha sonra 3-4 ay boyunca her önüne gelene benim oradaki pozisyonumu anlatıp bu biçimde bir şey ömrümde görmedim diye söylemişti. hasan yeşildağ’ı havalimanına bırakan kardeşi Ali Yeşildağ’idi. Kendi otomobilimi Türkiye’de hasan yeşildağ’ı…

25-…gezdirsin diye onlara vermiştim. Ali Yeşildağ’ın benim otomobilimle gezerken yaşadıklarını biraz daha sonra yayınlayacağım tweetlerde anlatacağım. Bundan daha sonraki tweetler fazlaca kıymetli olacak. Lütfen okuyun ve okutturun. Hakkını verin yoksa akit bozulur. KELAM NAMUS !

26-40 yaşından genç kardeşlerim ne bir eksik ne bir fazla anlatacağız. Her şeyi olduğu üzere konuşacağız. Bugünün en muktedirleri bu biçimdelar ne biçimdeydi, ben 20’li yaşlarımdayken hangi güce sahiptim? Namusluca konuşacağız. Seçime 2 ay kala çekeceğim görüntülerin güzergahlarını…

27-…şimdiden kuracağız( KELAM NAMUS). Kendilerini en büyük milliyetçi, en büyük muhafazakar olarak tanıtanların size ne kadar namussuz olduklarını anlatacam. Gazeteci Sn. @hikmetgenc beyefendi sizinle tanıştık. Birtakım kanılarımız farklı olsa da sizin uygun bir insan olduğunuzu…

28-…biliyorum. Size dostça ihtarım LGBT’li bireylerle ilgili epeyce sert ve makûs yazılar yazmamanızdır. Gelecek vakit içinderda ülkemizde epeyce büyük skandallar konuşulacak. O skandallardaki muhataplar kurumların CEO’ları olmayacak. Çok kıymetli şeyler konuşacağız ve seyredeceğiz.

29-her neyse mevzumuza geri dönelim. Ben hasan yeşildağ ile Bulgaristan’dayken Türkiye’deki çakarlı otomobilim (o tarihlerde bile) Ali Yeşildağ’daydı. Eşine o gün yemeğe çıkalım dediğinde Beylerbeyi’ndeki bir yalı restorantına gidiyorlar. Restorantın sahibi yanlış hatırlamıyorsam…

30-…İranlı Cafer Safai idi. Yer dolu olduğu için kendilerine yer yok demişler. daha sonra benim otomobilimle geldiklerini görür görmez abi Reis’in tanıdığı olduğunu niye söylemedin diyerek sahnenin ortasına masa kurmuşlar. Ali Yeşildağ da bu yaşadığı olayı yıllarce herkese anlattı.

31-Sosyal medyada koskoca iktidar sana mı gereksinim duyacak diye yazan genç kardeşlerim, bu yazdıklarınızdan utanacaksınız. bu biçimde güç bendeydi. Bir yüzbaşı tanıyanlar piyasada havalı havalı gezerken ben o tarihlerde Cumhurbaşkanlığı kartı olan araçlarla geziyor…

32-…orgenerallerle arkadaşlık yapıyordum. Ne bir eksik ne bir fazla her şeyi konuşacağız. hasan yeşildağ’ın size İsviçre’deki anılarını biraz anlatayım. zeki yeşildağ ve hasan yeşildağ birinci İsviçre’ye gittiklerinde zeki yeşildağ kendisine bir kız arkadaş buluyor.

33-Bu kız arkadaşı üzerinden İsviçre’deki bankaları dolandırıyor. Paraları alıp Türkiye’ye kaçtıktan daha sonra kız aşk acısının ve kandırılmış olmanın verdiği hüzün ile intihar ediyor. Fakat hayatta kalıyor. Ancak tutuklanıp cezaevine giriyor. Sizler de zeki yeşildağ’ın…

34-…sahibi olduğu televizyon kanallarında ve gazetelerinde Türk aile yapısının nasıl olması gerektiğini okuyup dinliyorsunuz. Ne kadar komik değil mi? Ne kadar acı değil mi? Rezillik burda bitse yeniden düzgün. İsviçre’de aranırken Türkiye’ye gelip Mesut Yılmaz’ın Anavatan…

35-…Partisinde belediye meclis üyesi oluyor (oldukça uzaktan akrabalıkları da var). Yurtharicinde aranan mafya babalarının Türkiye’ye gelip yerleşmeleri bugünün öyküsü değil ta o tarihlerde başlıyor. Biraz da hasan yeşildağ’ın İsviçre anılarına değinelim. Şuanki saygıdeğer…

36-…eşi Emine hanım o tarihlerde İsviçre’de köpek gezdiriciliği işi yapıyor (asla küçümsemek için söylemiyorum). hasan yeşildağ ile köpek gezdirirken tanışıyorlar. hasan yeşildağ kendisinden 50 Bin Frank para alıyor (insan aşkına parasını da verir canını da verir).

37-hasan yeşildağ parayı aldıktan daha sonra evlenmekten vazgeçiyor. Aslen Erzincanlı olan Emine bayanın aile büyükleri olayı öğrenince bu namus problemi diyip merhum Abdullah Çatlı’yı buluyorlar. Merhum namuslu adamdı. hasan yeşildağı yanına çağırıp şayet bu kızla…

38-… evlenmezsen üstündeki ülkücü şemsiyesini çıkarırım çıplak kalırsın diyor. Rahmetlinin bu hali üzerine evlilik gerçekleşiyor. Doğal bu biçimde para yok. hasan yeşildağ, zeki yeşildağ ve saygıdeğer eşi Emine hanım birebir meskende kalıyorlar. Kutsal aile yapısını anlatan…

39-…basın kuruluşlarının sahibi olan zeki yeşildağ beyefendi hasan yeşildağ ile anlaşarak (evlilikten aşikâr bir vakit geçtikten daha sonra) saygıdeğer Emine bayanın babasının konutuna dönmesi için o denli bir dövüyor ki hiç bir insan, hiç bir anne, hiç bir bayan bu biçimde bir dayak yememiştir.

40-Ancak Anadolu kültürü ile yetişmiş olan saygıdeğer Emine hanım “Beni öldürseniz de ben baba konutuna dönmeyeceğim diyor. Şu an hepiniz yok artık bu kadar da değil diyorsunuz bunu hissediyorum. Ben namuslu adamım, kanıtlayamayacağım hiç bir şeyi söylemem. Ben size delilleri…

41-…ile ispatları ile o denli şeyler anlatacam ki iki ayağınızın üzerinde yürümeyi bırakıp başınızın üstüne dikileceksiniz. Başınızla zıplayarak gideceksiniz. Bana yalvaracaksınız, ne olur artık anlatma diyeceksiniz. Ancak ben anlatacam. Türkiye’de yaşayan 85 milyon insanı…

42-…bitkisel hayata sokacam. Bana diyeceksiniz ki: “Psikiyatrist Prof. Dr. Sedat Peker hani sen onları delirtip daha sonra da tedavi edecektin? Sen hepimizi delirttin.” diyeceksiniz. Ben de size karşılık olarak hata örgütü başkanı söylemiş olduğiniz Sedat Peker kadar dik duruş göstermediğiniz…

43-…için, kendinize tüm cürümlerden arınmış yeni bir ülke kurulma imkanı hata örgütü önderi söylemiş olduğiniz adam tarafınca sunulmuş iken, bunun hakkını vermediğinizden dolayı seçim gününe kadar anlattıklarımla sizi de bu yüzden delirttim diyecem (siz de bunu hak ettiniz).

44-her neyse tekrar mevzumuza geri dönelim. Avrupa’da asalayı bitirme aksiyonlarında yer aldığını kahramanlık kıssaları ile söyleyen hasan yeşildağ’ın kahramanlık öykülerini de anlatayım. Kendisine asala ile çaba teklifi gelince bunu kabul eder. Bomba malzemelerinin…

45-… hepsi kendi evindedir. Şu an ülkemizde Suriyeliler parklarda geziyorlar ya bu biçimde da bizim bu dostlarımızın vizyonu parklarda buluşacak kadar var. Doğal İsviçre polisi bu kadar genç adamı parkta yan yana görür görmez yanlarına gelip pasaport denetimi yapıyor. Bizim hasan…

46-…yeşildağda İtalyan pasaportu var. İsviçre’de sizlerin de bildiği üzere üç yabancı lisan kullanılıyor. Bunlardan biri de İtalyanca. Polisler hasan yeşildağa İtalyanca bir şeyler sorunca çat pat İngilizcesi ile karşılık vermek istiyor. İsviçre polisi hangi İtalyan İtalyanca…

47-…bilmez diye hepsini gözaltına alıyor. İçlerinden İran pasaportu kullanan bir tanesi özgür kalıyor. Şu an ismini hatırlayamadığım için ondan sonrasındaki tweetlerde ismini söyleyeceğim. Ona soru sorduklarında kurnazlık yapıp yalnızca bildiği duaları okuyor. Polisler de Arapça…

48-…bilmediği için onu özgür bırakıyorlar (komedi sineması çekilse bu biçimde bir senaryo yazılamaz değil mi kardeşlerim?). Polisler hasan yeşildağ’ın konutuna gidince bomba imalinde kullanılan tüm gereçleri ele geçiriyorlar. Lakin hasan yeşildağ 5-6 ay cezaevinde kalıp…

49-…tahliye oluyor. Şu an hepinizin başı karıştı değil mi? Bu kadar bomba materyali varken 5-6 ayda nasıl özgür kalır diye. O da bir şey mi? Bir de üstüne İsviçre vatandaşlığı veriyorlar. Oysa bizim kahraman, vatansever, milliyetçi, dindar hasan yeşildağ’ımız bütün…

50-…her şeyi okuyor (Namuslu olmak başka bir şey). İlerleyen saatlerde 25 tweet daha yayınlayacağım. Bende milyon tweetlik materyal var. Şayet ki beni yalnız bırakırsanız akit sonlanır. Kelam namus sözünün hakkını verin. KELAM SİZE DE NAMUS, YALNIZCA BANA DEĞİL.

51-40 yaşından genç kardeşlerim, bugün tüm dünyanın muhteşem gücü olan ABD’yi yüz bin tane sorumluluk sahibi insan yönetiyor. Şayet ki siz de yüz bin kişiyi yan yana getirebilirseniz geleceğin dünyasında yeni muhteşem güç olabilirsiniz (benim anlatacağım tuzaklara düşmeyerek…

52-…ve yeni bir ülke kurarak). her neyse mevzumuza dönelim, hasan yeşildağ’ın eşi saygıdeğer Emine bayanın zannediyorum Erkan isminde eroin bağımlısı bir kardeşi vardı. hasan yeşildağ eroini bırakması için bu kişiyi bizim Yaşar Baba’ya teslim etti. Yaşar Baba da biraz sert…

53-… önlemler uygulayarak (ağaca zincirlemek de dahil) bu kişiyi eroinden kurtarmak istedi (benim bilgim dahilinde). Uyuşturucu kullanan beşerler memnunluktan değil çektikleri acıları bastırmak için kullanırlar. Daha evvelki tweetlerde size anlattığım ablasının zeki yeşildağ…

54-…tarafınca hunharca dövülmesi dahil birfazlaca olayı duyan işiten bir erkek çocuğunun uyuşturucu kullanmaktan öteki ne devası olabilir ki? Dur ben temel öyküyü ihmal ettim. Aile yaşantısının nasıl olması gerektiğini anlatan bu basın kuruluşlarının sahibi olan

55-…zeki yeşildağ’ın hasan yeşildağ’ın en küçük kardeşleri olan Ali Yeşildağ’a çabucak hemen ilkokul ortaokul öğrencisi iken neler yaptırdıklarını da anlatacağız. Ne bir eksik ne bir fazla. Bir kez kelam namus dedik. 1980 ihtilalindilk evvel konutlarına baskın yapılacağını hasan…

56-…yeşildağ öğrenince konutta bulunan tüm patlayıcıları ve başka bomba materyallerini en küçük kardeşi Ali Yeşildağ’a vererek “Sakın dikkat çekme, taksi ile gidersen çevirme olur, şu dolmuşa bin, şu vapura bin, şu adrese giderek şu bireye teslim et” diyerek çabucak hemen çocuk olan…

57-…kardeşini yollayan kişi de hasan yeşildağ’dır (yurtdışına kaçmadan önce). O yaşta bir çocuğun o bombalarla yakalandığını bir düşünsenize. Türkiye ayağa kalkar değil mi? Fakat şu anda Türk milletine âlâ aile nasıl olunur, vatansever nasıl olunur, milliyetçi nasıl…

58-…olunur, dindar bir insan nasıl olunur diye anlatan medya kümesinin şu an işvereni olan bir kişi bu iğrençliği yapan kişidir. Ne kadar acayip değil mi? Ne kadar sahtekarca değil mi kardeşlerim?Size her vakit söylemiş olduğim üzere asla ne gazetecilere ne de siyasi analist diye…

59-…programlara katılan sahtekarlara ne de medya işverenlerine asla inanmayın (sayıları az olsa da namuslular baş tacı). her neyse yine mevzumuza dönelim. zeki yeşildağ ve hasan yeşildağ Türkiye’ye dönerler. Türkiye’de o tarihlerde hasan yeşildağ’a en epeyce sahip çıkanlardan…

60-…biri de eski özel harekat daire lideri İbrahim Şahin’dir. Susurluk süreci ile ve geçirdiği trafik kazasından daha sonra gözden düştükten daha sonra Sayın İbrahim Şahin’i de ne arar ne sorar. İşin en berbat yanı ne merhum Abdullah Çatlı’nın cenazesine katılır ne de Başbuğ…

61-…Alparslan Türkeş’in. ondan sonrasındaki paylaşımlarımda anlatımlarımdan anlayacağınız üzere bu kardeşlerin işi kaybedenlerle, ölenlerle değil; yalnızca yükselen güçlerledir (hani lan vefa, hani lan erdem, hani lan namus). Şu an ismini hatırlayamadığım o kadar fazlaca insana…

62-…vefasızlıklar yaptılar ki yerin lisanı olsa da konuşsa (gerçi hepsi bende gün gün, saat saat kayıtlı). Bende arşiv sağlam biliyorsunuz kardeşlerim. hasan yeşildağ’ın problemlerinin hallolması için İbrahim Şahin’in mehmet ağar’a sunum yapması, onun ise devrin başbakanı…

63-…Sn. Tansu Çiller’i bilgilendirmesi bambaşka bir kıssa (mehmet ağar’ın ulusal güvenlik kurulunu teröre maddi dayanak sağlayanlara karşı şiddet uygulanması tezini kabul ettirdiği dönemler). Daha evvelki videolarımda anlatmıştım, bu da öyküydü. mehmet ağar’ın kirli…

64-…geçmişini temizleme operasyonuydu. Basında fazlacaça yer aldı. O periyodun ünlü kumarhaneler sahibi Ali Fevzi Bir’in birtakım polisler ve Ali Yeşildağ tarafınca fidye hedefi ile kaçırılması konusunda Ali abinin (bizim semtimizin insanıdır) şikayeti üzerine Ali Yeşildağ…

65-…ve o periyodun emniyet amiri olan bir kişi ve ayrıca şahıslar evvel gözaltına alınıp daha sonra cezaevine girdiler. hasan yeşildağın benden ricası üzerine de Ali Fevzi Bir ile görüşüp “Bunlar bir cahillik etmişler lütfen şikayetçi olma” diye ricacı oldum. Aslında tüm…

66-…kaçırma tertibini yapan hasan yeşildağ’dı. İşin daha rezil yanı hasan yeşildağı Ali Fevzi Bir ile görüştürdüm. O da kardeşim bir yanılgı yapmış lütfen davacı olma rolleri ile kendisiyle görüştü (hep senaryo daima film). Bundan da daha rezil olanı ise Aziz Yıldırım’ın…

67-…yeğeni Süreyya Yalçın’ın sürücüsü, Ali Yeşildağ’ın tanıdığı devamlı Ulus’taki meşhur o kafeye geliyorlar. hasan yeşildağ bu kişinin kim olduğunu öğrenince “Bu kızı kaçıralım babası Türkiye’nin en zenginlerinden” diyor. İşin makus yanı ise Süreyya Yalçın’ın aracını süren…

68-…şöför arkadaş Süreyya Yalçın’ın annesini dahil o kafeye getirerek bize epeyce yardımcı oluyorlar diye Ali Yeşildağ ile tanıştırıyor. Ali Yeşildağ’ın mazeretler bulması üzerine Türkiye’de kaçırma süreci gerçekleşemeyince Süreyya Yalçın tahsiline devam etmek için…

69-…yanlış hatırlamıyorsam İsviçre yahut bir Avrupa ülkesine gidiyor. Bizim hasan yeşildağ’ın iştahı daha epey açılıp kardeşi Ali Yeşildağ’a “Avrupa’daki adresini bul bu biçimdesi daha kolay olur” diyor. Bu yazdıklarıma inanmıyorsunuz değil mi? Kelam namus bende bu anlattıklarımın…

70-…hepsini kanıtlayacak delil var. Bende kelam namus. Beni yalanlasınlar, siz gerisini bana bırakın. Lan namusu maaşı kadar olan gazeteciler siz bu medya işverenlerine sorun, onlar da beni yalanlasınlar. hasan yeşildağ, bir arkadaşın vasıtası ile bana haber yollayıp…

71-…ben onun için bu kadar güzellik yaptım benim adımı niye geçiriyor diye söyleyip Feridun Başkan’ı Ankara’da ziyaret edeceğini söyleyeceksin, çabucak ardından de mehmet ağarları doğu perinçekleri üzerime salıp prestijimi zayıflatmak için saklı tertipler yapacaksın.

72-Ben bu yolları yemem oğlum unuttun mu? Fedailer her yerde. Gerçi sen profesyonelsin. Süreyya Yalçın’ı kaçırma planları yaparken Sn. Aziz Yıldırım şike kumpasından tutuklanınca onu ziyarete gidip vefalı insan rollerine bürünmeyi de uygun becerirsin. He unutmadan…

73-…hala daha faili meçhul olan eski hakem Ahmet Çakar’ın vurulması olayını da konuşacağız. Kanıtları ile ispatlayacağım. İktidar değişince vallahi cezaevine gireceksiniz hiç talihiniz yok. Bütün kanıtlar bende. Yapı Yapının sahibi Zafer Yıldırım’ın babası iflas etmişti.

74-Her gün ulus cafeye gelip garson üzere oturuyordu (yıllarce). zeki yeşildağ onun ortağıydı. Gerçi gerçek, televizyon kanalları ona verilince görünürde paydaşlıktan ayrıldı. Lakin yeşildağ ailesi bu firmanın %25 saklı ortağı (zeki, hasan, Ali Yeşildağ) %25’i de…

75-…Zafer Yıldırım’ın. Öteki %50’nin bilinmeyen ortağını daha sonra konuşacağız. Ve biroldukca şeyi daha sonra konuşacağız. 40 yaşından genç kardeşlerim bu ayrıntıların hakkını verirseniz devam ederim. Şayet vermezseniz ben de yoluma devam ederim. KELAM SİZE DE NAMUS…” (HABER MERKEZİ)