RIHANNA HARİKA BOWL’DA SAHNE ALACAK

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
RIHANNA HARİKA BOWL’DA SAHNE ALACAK Super Bowl 2023’te kimin sahne alacağı konusunda epeyce fazla söylenti oldu. Pazar günü bir haber yayınlayan TMZ, NFL ve Roc Nation’ın Rihanna ile görüştüğünü belirtti. Bu haberden kısa bir süre daha sonra Rihanna, Instagram’dan bir futbol topu ile bir fotoğraf paylaşarak söylentileri doğrulamış oldu. bir daha TMZ’nin haberine göre Rihanna’nın yanında bir isim daha yer alacak. çabucak hemen bu ismin kim olduğu belirtilmese de toplumsal medyada iddialar devam ediyor! Harika Bowl için Taylor Swift ile görüşülürken, Swift’in Coca-Cola ile mutabakatı Pepsi’nin sponsor olduğu Muhteşem Bowl etkinliğinde yer almasını önlemişti. sonrasındasında bu sponsorluğu Pepsi’den alan Apple, Swift’in performansını mümkün hale getirmişti. Lakin Swift’in, ana kayıtları satın alınan ve çabucak sonrasında menajeri Scooter Braun tarafınca 300 milyon dolara satılan altı albümün tamamını bir daha kaydetmeden performans sergilemeyi reddettiği bildirildi.

2019’da Rihanna, verdiği bir röportajda Muhteşem Bowl’da sahne alma teklifini, aktifliğin Colin Kaepernick’e yönelik muamelesi niçiniyle geri çevirdiğini söylemişti. Oyun kurucu Kaepernick, 2016’daki oyunlarda “Ulusal Marş” sırasında diz çökerek ırksal adaleti barışçıl bir biçimde protesto etmeye başlamıştı. “Bunu yapmaya cüret edemedim,” diyen Rihanna, “Ne için? Bundan kim yararlı çıkıyor? Benim halkım değil. Ben yalnızca bir satıcı olamazdım. Ben bir etkinleştirici olamazdım. O tertipte benim de katılmadığım şeyler var ve onlara hiç bir biçimde hizmet etmek niyetinde değildim,” diye eklemişti. Kaepernick, 2017’de San Francisco 49ers’tan ayrılmış ve aktivizmine misilleme olarak oynamaktan dışlanması niçiniyle lige karşı bir dava açmıştı.

bir müddetdir yeni müzikleri üzerinde çalıştığı düşünülen, son albümü ANTI’yi 2016’da çıkaran ve son konserini Şubat 2019’da veren Rihanna’nın duyurusu şimdiden hayranları tarafınca büyük bir coşkuyla karşılandı.