‘POLLY POCKET’ SİNEMASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
‘POLLY POCKET’ SİNEMASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY Margot Robbie’nin canlı aksiyon ‘Barbie’ sinemasında oynayacağını duyduktan daha sonra bu sene daha fazlaca heyecanlanabileceğimiz bir haber olacağını düşünmemiştik… Ta ki Lily Collins ve Lena Dunham’in yeni sinema projesine kadar. Deadline’ın haberine bakılırsa Good Thing Going isimli yapım şirketi ile ‘Polly Pocket’ hakkında bir sinemanın imalini üstlenecek olan Dunham, başrol için Collins’i seçti. Minik bir oyuncak ile arkadaşlık kuran genç bir kızın kıssasını anlatan ‘Polly Pocket’ sineması hakkında bilmeniz gerekenleri aşağıda nazaranbilirsiniz…

LILY COLLINS VE LENA DUNHAM YENİ SİNEMA İÇİN BİR AÇIKLAMA YAPTI MI?

Dunham ile yeni projesine olan heyecanını gizleyemeyen Lily Collins, Instagram hesabı üzerinden Polly Pocket oyuncağı ile bir paylaşım yaptı. “Küçük Lil, büyük haber,” diye kelama başlayan Collins, “Polly Pocket oyuncaklarına bağımlı bir çocuk olarak, bu projeyi duyurmak hayallerimi gerçekleştiriyor. Polly’in dünyaya komik ve çağdaş bir biçimde bir daha tanıtmak için Robbie Brenner, Lena Dunham, Mattel ve MGM Studios’dan oluşan inanılmaz ilham verici bir grup ile partner oluyorum, bu minik oyuncakları büyük ekrana taşıyoruz.” dedi.

Tıpkı biçimde yeni projesi hakkında konuşan Dunham, “Polly Pocket, çocukluğumda benim için sayısız kaçamak saatlerini şekillendirdi – Polly bana anlatacak minik bir sihirli dünya ve anlatım için özgürlük verdi. Artık ise bir direktör olarak tıpkı fikirleri Lily Collins, Robbie Brenner, Mattel ve MGM ile ele almak almak çok şiirsel. Hem bu tarihi şirkete olan sevgimi birebir vakitte genç bayanların onlarla küçümsemeden konuşan akıllı, eğlenceli sinemalara muhtaçlığı olduğuna dair derin inancımı ortaya koyduğum için hayli heyecanlıyım,” dedi.

POLLY POCKET NEDİR?

30 yıllık bir oyuncak markası olan Polly Pocket’ın daha evvelki sahibi İngiltere’deki Bluebird Toys’du. birinci vakit içinderda 1989 yaratılan Polly Pocket, ondan sonrasında Mattel tarafınca satın alındı. Minik bebeklerden ve bir meskene dönüşen çantadan oluşan Polly Pocket, yıllar ortasında birfazlaca versiyonda görüldü. bununla birlikte 2018’de bir televizyon serisine dönüşen Polly Pocket, artık ise Lily Collins ve Lena Dunham yardımıyla büyük ekrana taşınıyor. Daha evvel de Barbie, Barney ve Thomas & Friends üzere oyuncaklarını sinemaya dönüştüren Mattel, bu sene Barbie sineması ile bir arada iki heyecanlı haber duyurmuş oldu.

POLLY POCKET FRAGMANI YAYINLANDI MI?

çabucak hemen üretim kademesinde olan Polly Pocket sinemasının çekimleri başlamadığı için maalesef bir fragman yok.

POLLY POCKET SİNEMASININ KISSASI NEDİR?

Collins’in Instagram paylaşımını baz alarak ‘Polly Pocket’ sinemasının arkadaşlık ve moda üzerine odaklanacağını iddia ediyoruz.