NAOMI CAMPBELL MESLEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
NAOMI CAMPBELL MESLEĞİ HAKKINDA KONUŞTU 90’lı senelera damgasını vuran ve hala günümüzün en tanınan muhteşem modellerinden biri olan Naomi Campbell, şimdilerde mesleğindeki adımlarını düşünüyor. Her vakit kendiyle barışık olduğunu ve kendine baktığını söyleyen Campbell beraberinde sevdiklerine vakit ayırdığını vurguluyor. The Cut’a mesleği ve geçmişi hakkında konuşan Campbell, siyahi modeller için yol açabilmek için biroldukca fedakarlık yaptığını da anlattı.

“En büyük fedakarlığım beni hakikaten anlayan bir ruh eşi bulmak” diyen Campbell, “Sana kuvvetliymüşsün üzere baktıklarında sahiden hissettiğin gibi… Ben kuvvetliyüm lakin bununla birlikte hassasım. Alakalarda taviz vermem gerektiğini biliyorum” diye ekledi. Evvelki alakalarını medya önünde yaşayan Campbell, Rus milyarder Vladislav Doronin, İtalyan iş adamı Flavio Briatore ve İngiliz rapçi Skepta ile birlikte olmuştu.

Geçmişe dönüp baktığında 90’lı ve 2000’li senelerdan beri pek gelişme kaydettiğini söyleyen Campbell, bu periyotlarda sert mizacı ve gücünü berbata kullanımı ile eleştiriliyordu. “Artık kendime aynada bakarken sorunum olmuyor, kim olduğumu sahipleniyorum,” diyen Campbell, “Kesinlikle gençken bunu en âlâ biçimde kullanmıyordum. Bunun için büyümek gerekiyor,” diye ekledi.

etrafında kendisini destekleyen yakınları olduğunu ekleyen Campbell, annesi ve eski arkadaşlarına minnet duyduğunu belirtti. Geçtiğimiz Mayıs ayında anne olduğunu duyuran Campbell, kızının fotoğrafını Instagram üzerinden paylaşmıştı.

“Burada tek başıma durmuyorum. Bu sıradan ve küçük. Yalnızca sevdikleriniz ile bir arada kaliteli vakit geçirmek. Arkadaşlıklarımın gelişmesini istiyorum. Sevdiklerini korumak istiyorsunuz. Ve en değerlisi, yardıma, anlayışa ve rehberliğe gereksinimim olduğu vakit içinder, ‘Teşekkür ederim’ demeyi hatırlamak benim için kıymetli. Neredeyse bir tehdit üzere – O şahsa tekrar ne vakit muhtaçlık duyacağınızı bilemezsiniz.” diyen Campbell, mesleğinin başından beri kendisine dayanağı bırakmayan hayranlarına teşekkür etti.

“Kültürümün beni kolladığını ve koruduğunu bilmeye minnet duyuyorum. Toplumum bana dayanak oluyor ve beni savunuyor. Ve bilhassa son birkaç yılda, beşerler ya da medya bana daha evvel o denli bir açıyla yaklaşmamıştı. Dürüst olmak gerekirse her vakit kendimi savunmaya çalıştım ve asla medya karşısında haklı olamadım. Fakat şimdilerde tek bir söz etmeme bile gerek kalmıyor,” diyen Campbell, kendisi hakkında çıkan haberlere farklı bir biçimde yaklaştığını söylemiş oldu.