misyondan alma ve atama kararları Resmi Gazete’de

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
misyondan alma ve atama kararları Resmi Gazete’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakılırsa, Bağlantı Başkanlığında açık bulunan Afyonkarahisar Bölge Müdürlüğüne Mehmed Zahid Talha Arar, Antalya Bölge Müdürlüğüne Esen Diler, Bursa Bölge Müdürlüğüne Ali Fuad Gölbaşı, Diyarbakır Bölge Müdürlüğüne Fikret Dişlioğlu, Gaziantep Bölge Müdürlüğüne Mücahit Taşkın, Samsun Bölge Müdürlüğüne Ebu Bekir Ayrancı atandı.

Adli Tıp Kurumu Üçüncü İsimli Tıp İhtisas Şurası Göğüs Hastalıkları Üyeliğine Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halit Çınarka ile Birinci İsimli Tıp İhtisas Heyeti Bayan Hastalıkları ve Doğum Üyeliğine Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayşegül Özel bakılırsavlendirilirken, Beşinci İsimli Tıp İhtisas Konseyi İsimli Tıp Üyeliğine Birinci İsimli Tıp İhtisas Şurası İsimli Tıp Üyesi Uzm. Dr. Ali Ulvi Çalık’ın ataması yapıldı.

Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanlığında açık bulunan İş Sıhhati ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Levent Kenan Kibar, İş Sıhhati ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcılığına Muhammet Kamil Işık, Toplumsal Güvenlik Kurumunda açık bulunan İdare Konseyi Üyeliğine Celalettin Sıvacı, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Başmüfettişliğe Müfettiş Özgür Semiz, Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Kırıkkale Vilayet Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ise Onur Kızılkaya getirildi.

Vakıflar Genel Müdürlüğünde açık bulunan Antalya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Lütfi Karabacak, Balıkesir Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Gökhan Bahçecik, Bursa Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Haluk Yıldız, Diyarbakır Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Hakan Demir, Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Ahmet Saraç, Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Zekeriya Şentürk, Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğüne de Adem Bacanlı atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Avrupa Birliği ve Dış Münasebetler Genel Müdürlüğüne Hasan Ünsal, Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğüne Murat Süt’ün ataması yapılırken, Ulusal Savunma Bakanlığında açık bulunan Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Murat Soykan’ın ataması gerçekleştirildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Denizli Vilayet Müdürü Süleyman Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bartın Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç ile Niğde Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Alper Lütfi Göncü ise misyonlarından alındı. (HABER MERKEZİ)