MEGHAN MARKLE, AİLE HAYATINDAN KİMİ DETAYLARI ANLATTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
MEGHAN MARKLE, AİLE HAYATINDAN KİMİ DETAYLARI ANLATTI Meghan Markle, Archetypes Spotify podcast’inin son kısmında “iyi/kötü eş/anne” tariflerini konuştu. Mevzuyu Sophie Trudeau, Pamela Adlon ve Sam Jay ile tartışırken; Montecito’daki konutlarında Prens Harry, Lili ve Archie ile bir arada, Meghan olarak hayatının nasıl olduğuna değindi.

Lili bir dönüm noktasına ulaştı, Meghan deklare etti: “Lili… yeni yürümeye başladı. O neredeyse bir buçuk yaşında ve Archie üç yaşından biraz fazla. Yani evet onlar… Oh, işin tam ortasındayım. Büyümek.”

Ayrıca sabahlarını bir aile olarak ayrıntılandırdı. “Sabah telaşı, eminim yaşlandıkça daha da kaotik hale gelecek. Lakin benim için, bilirsiniz her iki monitör de çocukları duymak için açık. Lili evvel uyanır ve onu alıp aşağı indiririm.” dedi Meghan.”Yarım saat daha sonra, Archie uyanır. O kalkmadan çabucak beslenme çantasını yapmaya başlarım. Kocam onu aşağı indirmeme yardım ediyor ve üçü için de kahvaltı hazırlıyorum. Benim için epeyce değerli. Bunu yapmayı seviyorum.”

“Ve bana, sabaha başlamanın en güzel yolu üzere geliyor” diye devam etti. “Ve daha sonra, üç köpeği de besle, daha yeni bir köpeğimiz daha var. daha sonra Archie’yi kapıya çıkar.”

Meghan, Harry’nin yardım ettiğini de ekledi. “Ah kocam, o kusursuz. Yani, bunu bekar bir anne olarak yapmak… Birisi bunu, kendisine yardımcı olacak bir ortak olmadan nasıl yapar? Yalnızca yeterli, kibar beşerler yetiştirmek için şuurlu bir ebeveyn olmaya çalışırken, anne olmak hayli sıkıntı ve bunu yalnız yapmak gezegendeki en etkileyici, takdire şayan şey.”

Meghan, Adlon’a bir kızı olmasının bayanlara bakış açısını değiştirdiğini söylemiş oldu. “İlk evvel Archie’ye sahiptim, artık bir kız annesiyim” dedi. “Ve bunun olacağını düşünsem de düşünmesem de oldu. Dünyayı nasıl nazaranceği ve muhakkak bayanlara rol model olarak nasıl bakacağı konusunda dünyayı farklı görüyorum. Ve bu programda konuştuğum biroldukça bayana baktığımda; siz de dahil, onun yalnızca içine sığmanız gereken bir kutu olmadığını, tam teşekküllü biri olduğunuzu anlamasını istiyorum. Farklı, meraklı, kibar, kuvvetli, insan… Lakin bununla birlikte sesi olan bir bayan da oluyorsun. Ve o kadar kuvvetli bir sesiniz var ki, bence bir hayli bayan için bu özgürleştirici – zira özgürce ve nitekim konuştuğunuzda, insanlara birebir şeyi yapabileceklerini hissetmelerine müsaade veriyor.”