MEGHAN MARKLE 40. DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
MEGHAN MARKLE 40. DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI Meghan Markle 40. yaş gününü özel bir biçimde kutluyor. Bu değerli gün için arkadaşları ile bir ortaya gelen Sussex Düşesi, arkadaşı Melissa McCarthy ile bir görüntü çekti. Bu görüntüyü Archewell’in Vakıf sayfasından paylaşan Markle, imajlı konuşması sırasında McCarthy ile doğum günü planlarından bahsetti. 40. Doğum günü kutlamaları için fikir önerisi yapan McCarthy’nin akabinde 40×40 isimli insiyatifini duyuran Markle, 40 dakika boyunca bayanlara mentörlük vereceği yeni projesi hakkında konuştu.

Pandemi akabinde iş yerlerine geri dönen bayanlara takviye olacağını söyleyen Markle, hem de görüntüde hayatının değerli anlarını paylaştı. Masasında Lilibet’in çerçeveli fotoğrafı yer alırken, Markle’ın çalışma alanında Archie’nin fotoğrafı da gözlerden kaçmadı. Görüntünün geri kalanında şaşkın bir biçimde camdan bakan Markle, eşi Prens Harry’nin komik anlarına gülmekten kendini alıkoyamadı.

McCarthy ile manzaralı konuşmasının akabinde insiyatifi Archewell Vakfı’nın internet sitesi üzerinden yayınlayan Markle, “40. doğum günümde minnet duyduğum bir epey şeyi düşündüm ve vaktin en değerli ve büyük hediyelerimizden biri olduğunu fark ettim: sevdiklerimiz ile geçirdiğimiz vakit, yapmayı sevdiğimiz şeyler ile geçirdiğimiz vakit, öğrenerek, gülerek, büyüyerek ve kutsal olan dünyadaki varolma vaktimiz. Vaktin en pahalı armağanları içinde, inanılmaz değişime katkıda bulunabileceğini bilerek diğerlerine hizmet etmek için harcanan vakit da var. Bu son noktaya ve güneşin etrafındaki 40. cinsim aklımdayken, merak ettim: Hepimiz 40 dakikayı bir diğerine yardım etmeye yahut muhtaçlığı olan birine rehberlik etmeye adasak ne olurdu? Pekala biz arkadaşlarımızdan da birebirini yapmalarını istesek ne olur?” yazdı.