MAGIC MIKE 3 SİNEMASININ ÇEKİMLERİ BAŞLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
MAGIC MIKE 3 SİNEMASININ ÇEKİMLERİ BAŞLADI Salma Hayek, yeni bir sinemanın takımına katıldı! Son olarak House of Gucci sinemasında izlediğimiz Hayek, Magic Mike sinema serisinin üçüncü edisyonunda yer alacak. Hayek’i, ’Magic Mike’s Last Dance’ isimli yeni sinemada, başroldeki Channing Tatum’un karşısında bakılırsaceğiz. Kısa bir süre evvel şahsi sebeplerden ötürü Magic Mike’s Last Dance sineması takımından ayrılan Thandie Newton’un yerine Salma Hayek’in geldiği açıklandı.

Tüm sinemaların direktör koltuğunda oturan Steven Sodebergh, Magic Mike sinemasının üçüncü sinemasında de direktörlüğü üstleniyor. HBO Max’te özel bir gösterim ile vizyona girecek olan sinemanın bilgileri Warner Bros tarafınca bir sır üzere saklanıyor! Geçtiğimiz Şubat ayında Variety’e verdikleri bir röportajda, Tatum ve üretimci partneri Reid Carolin, sinemanın bir bayan karakterin etrafında döneceğinin ipuçlarını vermişlerdi.

“Film aslında epey makûs bir gösterinin ortasında kalan bir bayanın etrafında dönüyor” diyen Carolin, “Ve daha sonra birden Magic Mike geliyor ve olaylar başlıyor,” diye eklemişti. “Yeni sinemada epey kuvvetli, hatta Mike’dan daha bile etkileyici, bir bayan karakter izleyeceğiz” diyen Tatum, “Asla klasik bir aşk öyküsü yapmadık ve bu da klasik bir aşk öyküsü olmayacak,” diye eklemişti.

daha sonraki aylarda New York Times’a verdiği bir röportajda sineması “tersten bir ‘Pretty Woman’ hikayesi” olarak tanımlayan Tatum, ‘Magic Mike’ hayranlarının aklında soru işareti yaratmıştı. bu biçimde yeni sinemada Tatum’u Julia Roberts, Hayek’i ise de Richard Gere olarak mı nazaranceğiz? Bu katiyen izlemeye değer!