KYLIE MINOGUE VE DJ PEGGY GOU MAGNUM’UN YENİ KAMPANYASI İÇİN BİR ORTADA

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,310
0
0
KYLIE MINOGUE VE DJ PEGGY GOU MAGNUM’UN YENİ KAMPANYASI İÇİN BİR ORTADA Dünyaca ünlü pop ikonu Kylie Minogue’un vakitsiz hit kesimi “Can’t Get You Out Of My Head”, kulüp külçeşidinin ünlü ismi Peggy Gou’nun “House” ve “Techno” müziğin sıcaklığına, sevincine ve özgürlüğüne duyduğu doğal hisle remikslendi. “Can’t Get You Out Of My Head”in çıkışından 20 yıl daha sonra yeni düzenlemesinde bir ortaya gelen ikilinin düeti, 19 Mayıs Perşembe günü Cannes’da yapılacak Magnum lansmanında buluşacak.

Kylie ve Peggy, Magnum’un TikTok hesabında teaser’ı yayınlanan modülün remiksinde 2000’lerin ve günümüzün eşsiz seslerini bir ortaya getirdi.

Your browser does not support HTML5 görüntü.

Kylie Minogue, iş birliği ile ilgili; “Bu kesimin yayınlanmasından bu yana 20 yıl geçtiğine inanamıyorum. Peggy’nin büyük bir hayranıyım ve her insanın bir daha düzenlenen bu parçayı duyması için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Peggy Gou ise; “emsalsiz bir kulüp klasiği olan bu kesimin remiksi için Kylie ile birlikte çalışmak bir hayalin gerçeğe dönüşmesi oldu. Bence “Can’t Get You Out Of My Head”, dünyanın her yanındaki insanları harekete geçiren ve keyifli eden kesimlerden biri. Klasiklerin modası asla geçmez. Bu işin bir modülü olmak bana büyük bir haz verdi. İnsanların duyması için sabırsızlanıyorum. Bu efsanevi kesime günümüzün “house” biçimini getirebilmek, bize klasiklerin asla modasının geçmeyeceğini gösteriyor.” dedi.

MAGNUM, KYLIE ve PEGGY CANNES’DA

19 Mayıs’ta Magnum’un Cannes’daki plajında gerçekleşecek klâsik partisinde Peggy Gou, “Can’t Get You Out Of My Head”in bu düet versiyonunu birinci kere sergileyecek. Haz Peşinde Koşanlar, parçayı Spotify’dan dinleyebilecek ve Magnum’un YouTube kanalından izleyebilecek. Ayrıyeten TikTok, Twitter ve Instagram’da yayınlanacak özel içerikleri de takip edebilecekler.