Kütahyalı’dan Özkök’e: Kudret Köseoğlu bendim, senin üzerine oynadık

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Kütahyalı’dan Özkök’e: Kudret Köseoğlu bendim, senin üzerine oynadık Rasim Ozan Kütahyalı, evvelki akşam konuk olduğu tv100’de yayınlanan “Cengiz ile Ahtapot” programında Star Gazetesi’nde “Kudret Köseoğlu” isimli karakteri kendisinin yarattığını ve o periyot Hürriyet’in genel yayın direktörü olan Ertuğrul Özkök’ün “üzerine oynadıklarını” söylemiş oldu.

Programda Ertuğrul Özkök’ün “Bizi mahpusa attırmaya uğraştınız mı?” sorusuna karşılık veren Kütahyalı şunları söylemiş oldu:

“Sen genel yayın yönetmeniydin. Star Gazetesi’nde biz Kudret Köseoğlu diye bir karakter yarattık, o bendim. Orada temel gayemiz senin üzerine oynadık başta. Öbür arkadaşlar da var da onlar artık muhalif olduğu için artık onları şey yapmayalım. Zira muhalif olduğu için daha sıkıntı yani onların üzerine sarfiyatlar. Orada da gayemiz Hürriyet’ti. Senin üzerine oynadık başta. Zafer Keyifli da vardı. İhtilalci bir efordu o temel gaye mahpus değildi, bir kaygı uyandırmaydı. Yani bugün baktığımda hani Osmanlıca bir tabir söyleyeyim kem aletle biz kemalet arıyoruz. Yani bunlar yanlış, ya bunlar öteki şey usuller. Yani insanın üzerine zira öteki türlü o bariyer yıkılmıyor. Hürriyet orada duruyor. Aydın Doğan da bunun bir sembolüydü.” diye karşılık verdi. (HABER MERKEZİ)