KATE WINSLET FİLTRESİZ HOLLYWOOD İÇİN BİR ADIM ATTI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
KATE WINSLET FİLTRESİZ HOLLYWOOD İÇİN BİR ADIM ATTI Kate Winslet, ’Mare of Easttown’ direktörü Craig Zobel’in bir sahnede bedenini editlemesine müsaade vermediğini anlattı. New York Times’a röportaj veren Winslet, serideki karakteri Mare Sheehan’in filtresiz imgesinin beşerler tarafınca konuşulduğunu hatta birkaç tenkitte ‘Tanrım, kendini nasıl bu kadar yakışıksız gösterebildi?’ dendiğini gördüğünü söylemiş oldu.

Serinin direktörü Craig Zobel’in Guy Pearce ile bir sahnesi için ‘göbeğinden bir kısmı alacağım’ söylemiş olduğini ve kendisinin ise ‘Cürret bile etme!’ söylemiş olduğini anlatan Kate Winslet, seride büsbütün filtresiz olmak istediğini vurguladı. ‘Mare of Easttown’ serisinin posterlerini iki sefer revizeye gönderen Winslet, her seferinde fotoğrafının fazla düzenlendiğini ve olabildiğince doğal halinde görünmesini istediğini ekledi. Onlara, “Arkadaşlar gözlerimin etrafında fazlaca fazla çizgim olduğunun farkındayım ve lütfen bunları geri koyun” söylemiş olduğini söyleyen Winslet, Hollywood’daki filtresiz akımında en büyük adım atanlardan biri oldu!

Karakterinin bedeninin düzenlenmesini istemediğini ve filtresiz görünmek istediğini anlatan Winslet, “Mare yaşı, hayatı ve geldiği yerle eşanlamlı bir biçimde hareket eden bir bedeni ve yüzü olan, her açıdan çalışan lakin kusurlu bir bayan,” dedi. Dün yapılan final ile toplumsal medyada Emmy Mükafatına layık görülen Winslet, yalnızca oyunculuğu ile değil, hali ile de herkesten büyük alkış topladı! Winslet yahut karakteri Mare… Tüm Hollywood’un Winslet’ı örnek almasını diliyoruz.