JENNIFER LOPEZ’İN BELGESELİ HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ’İN BELGESELİ HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY Jennifer Lopez hakkında daha fazla öğrenmeye hazır mısınız? Kısa bir süre evvel Instagram hesabından yeni projesini duyuran Lopez, Netflix ile hayatı hakkında bir belgesel hazırladığını açıklamıştı. ‘Halftime’ ismindeki yeni belgeselde Lopez’in müzisyen, oyuncu ve teşebbüsçü olarak hayatını izleyeceğiz.

Aşağıda ‘Halftime’ hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeyi nazaranbilirsiniz…

BELGESEL NE VAKİT YAYINLANIYOR?

‘Halftime’ isimli belgeselin prömiyeri 8 Haziran’da Tribeca Sinema Festivali’nde yapılacak ve birkaç gün daha sonra 14 Haziran’da Netflix üzerinden izlenebilecek. Belgeselin duyurusunu Instagram’dan yapan Lopez, ‘Halftime’ posterini paylaşarak, “Bu yalnızca bir başlangıç,” yazmıştı.

BELGESELİN KONUSU NEDİR?

Belgeselin basın açıklamasına nazaran, “Halftime belgeseli, perdenin ardına samimi bir bakış sunuyor ve Jennifer Lopez’i ekrandaki ve dünyanın dört bir yanındaki sahnelerdeki performanslarından Üstün Bowl devre ortası gösterisine ve son başkanlık açılışına kadar olduğu üzere ikon yapan hamaseti ve kararlılığı gözler önüne seriyor. Belgesel, azmi, yaratıcı zekası ve kültürel katkılarıyla onlarca yıldır insanlara ilham veren memleketler arası bir muhteşem yıldıza odaklanıyor. Ve bu yalnızca bir başlangıç. ‘Halftime,’ Lopez’in evrimini gözler önüne sererken hayatının ikinci yarısının başlangıcı olarak hizmet ediyor. Bir Latin, bir anne ve bir sanatçı olarak, mesleğine taraf veren ve sesini daha büyük bir hedef için kullanan bir sanatçı.”

FRAGMAN YAYINLANDI MI?

‘Halftime’ belgeselinin birinci fragmanı 18 Mayıs’ta yayınlandı. Lopez’i daha evvel görmediğimiz üzere yakından ve daha samimi gördüğümüz fragmanın bir sahnesinde Lopez’in ‘Hustlers’ sinemasının Oscar adaylığı almaması haberine ağladığını izliyoruz. “Bu zordu. Özgüvenim fazlaca düşmüştü,” diyen Lopez, “Gerçekten kim olduğumu anlamam gerekiyordu ve yalnızca buna inanıp diğer bir şeye inanmamam gerekiyordu,” diye ekliyor.

Fragmanda beraberinde Lopez’in nişanlısı Ben Affleck’i de görüyoruz. Lopez’in medyada tenkitlerinin akabinde bir röportajda görülen Affleck, “Bir kez ona sormuştum, ‘Bu seni rahatsız etmiyor mu?’ Ve bana ‘Bunu bekliyordum,’ demişti,” diyor.