JENNIFER LOPEZ HAYATININ EN HOŞ vakit içindeRINI YAŞIYOR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
JENNIFER LOPEZ HAYATININ EN HOŞ vakit içindeRINI YAŞIYOR Rauw Alejandro ile ‘Cambia El Paso’ isimli yeni single müziğini yayınlayan Jennifer Lopez, Apple Music’te Zane Lowe ile bir sohbete katıldı. Röportaj sırasında “daha evvel hiç daha yeterli olmadığını,” ve şu sıralar “hayatının en hoş vakit içinderını yaşadığını” söyleyen Jennifer Lopez’in Ben Affleck’ten bahsetmiş olduğuni düşünüyoruz!

“Süper memnunum. İnsanların daima merak ettiğini biliyorum. ‘Nasılsın? Neler oluyor? Güzel misin?’ üzere sorular soruluyor. Lakin gerçek şu, hiç bu kadar âlâ olmamıştım.” diyen Lopez, “İnsanlar beni hakikaten epeyce önemsiyor ve beni bu kadar önemseyen insanların hakikaten ömrümde fazlaca güzel bir noktada olduğumu bilmesini istiyorum.” diye ekledi. Son vakit içinderda hayatının en keyifli devrinden geçtiğini vurgulayan Lopez, “Ve bence bu noktaya geldiğiniz vakit, hayatınızda tekrar olacağını hayal etmediğiniz kadar inanılmaz şeyler oluyor. Ben de tam olarak burdayım.” dedi.

Eski sevgilisi Ben Affleck ile görüntülenen ve bir arada olduğu söylenen Lopez, “Şu an bana yanlışsız gelen sevgiyi fazlaca seviyorum ve bunların hepsi düzgün dileklerden oluşuyor. her insanın şu an olağanüstü bir vakit geçirdiğimi bilmelerini istiyorum. ömrümün en hoş vaktindeyim.” diye ekledi.

‘Cambia El Paso’ müziği için Dominik Cumhuriyeti’nde çekimleri olan ‘Shotgun Wedding’ sinemasından ilham aldığını ekleyen Lopez, “yaşamımda, tek başıma olsam da epeyce keyifli olduğum bir noktaya ulaştım,” diyerek Alex Rodriguez ile ayrılıklarından bahsetti. “Şu an hayatımı fazlaca seviyorum. Yaptığım işi fazlaca seviyorum. Olduğum yeri fazlaca seviyorum. Gelişen kişiliğimi ve olduğum kişiyi epeyce seviyorum,” diyen Lopez, “Çok düzgün hissettiğim vakit içinderda, mesleğimdeki en yeterli müzikleri ortaya çıkardığımı düşünüyorum. Bu niçinle Dominik Cumhuriyeti’nden döndüğüm vakitte herkese stüdyoya gitmek istediğimi söylemiş oldum.” diye ekledi.

Geçtiğimiz hafta SiriusXM programında yeni müziğinin manasını anlatan Lopez, “Bu müzik değişim ve yeni bir adım atmaktan korkmamayı anlatıyor. Bir adım atın, ilerleyin, yapmanız gerekeni yapın. ömrünüzde olan rastgele bir şey yanlışsız hissettirmiyorsa, yapmanız gereken hamleyi yapın ve dans edin.” demişti.