iPhone Recovery Moddan Nasıl Çıkılır?

UniMOD

Global Mod
Global Mod
14 Şub 2021
20
0
1
iPhone Recovery Moddan Nasıl Çıkılır?

Elinizde ki iPhone cihazınıza İtunes’den güncelleme yaparken veya bir üst sürüme geçerken recovery modda mı kaldı? Telefonunuzu açıp kapatıyorsunuz ve sinir bozucu o kablonun İtunes’a bağla diye işaret ettiği ekranla karşılaşıyorsunuz. Ama bir türlü telefonunuzu recovery moddan çıkaramıyorsunuz. Bunun nedeni her şey olabilir.

Yüklemeye çalıştığınız yazılım hata verir, donanımsal sıkıntılar olabilir. Yeter ki telefonumuzun ana kartına zarar gelmemiş olsun. Şayet ana kartta sıkıntı yoksa size vereceğim bu program ile kesin çözüm ile telefonunuzu kurtaracaksınız. Aynı problemi kendimde yaşadığım zamanlarda araştırma yaptım birkaç program denedim işe yaramadı. Bu programı bulup yükledim, tak diye telefonum açıldı. Bir öncekinde ana kart yandığı için cihazı yenisiyle değiştirmişlerdi.

Şayet telefonunuzun garantisi yoksa ve programla da moddan kurtaramadıysanız geçmiş olsun telefonunuz artık parça haline gelmiştir.

Programın kullanımı oldukça basit. Reiboot programımızı indirip kuruyoruz. Nasıl kurulduğunu anlatmama gerek yok. Rutin ileri ileri ileri 🙂

Program kurulduktan sonra telefonumuzu usb kablo yardımıyla bilgisayarımıza bağlıyoruz. Programa giriyoruz ve program telefonla eşleşiyor. Okumazsa usb yerini değiştirin birkaç kez çıkarıp takın.

Eşleştiği zaman EXİT RECOVERY yazısına tıklayarak telefonunuzun recovery moddan çıkmasını sağlayabilirsiniz.