HOLLYWOOD’UN BAŞAK BURCU BAYANLARI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
HOLLYWOOD’UN BAŞAK BURCU BAYANLARI 23 Ağustos’ta başlayan 22 Eylül’e kadar sürecek olan Başak burçlarının mevsimine resmi olarak girdik.

Başaklar harika yöneticilerdir ve çok ayrıntı odaklıdırlar. Akıl ve bağlantı gezegeni Merkür tarafınca yönetilen bu bireyler, eksiksiz müzakereciler ve planlayıcılardır. Konsantre olabildiklerinde, diğerlerine hizmet edebildiklerinde ve uzun vadeli projeler ve ilgiler kurduklarında başarılı olurlar.

Başak burçları, doğal olarak zeki, esprili ve süratlidir. Akılları o kadar süratli hareket eder ki kimi vakit diğerlerinin yetişmesi sıkıntı olur! Başakların için utangaç, mütevazı ve hatta tahminen biraz sıkıcı olduklarını düşünebilirsiniz. Yanlış. Her ne kadar toplumsal adalet ve insani emellere olan tutkularında ve ayrıyeten her vakit güvenebileceğiniz arkadaşlar oldukları gerçeğinde meleksi taraflarını muhakkak gorebilseniz de… Başaklar toprak burçlarıdır, bu da onların şehvetli oldukları manasına gelir. bir fazlaca Başak korunmaya eğilimlidir ve doğrucudur fakat gerçek benliklerini görmenize müsaade vermedilk evvel size güvenebileceklerinden emin olurlar.

HOLLYWOOD’UN ASLAN BURCU KADINLARI

İşte çılgın Hollywood dünyasının tutkulu Başak kadınları…

Zendaya
1 Eylül 1996

Zendaya kendi makyajını yapmayı tercih ediyor ve “En güzelini kendim yaptığımda yapıyorum. Ben bir Başak’ım ve ne sevdiğimi biliyorum” diyor.

Getty Images

Salma Hayek
2 Eylül 1966

Getty Images

Beyonce
4 Eylül 1981

Beyoncé bir röportajda, “’Hayır’ karşılığına inanmıyorum. Son derece azimli ve çok derecede eleştirelim; kimi vakit çok derecede eleştirelim. Ben bir denetim manyağıyım. Detaylara dikkat ederim. Bir şey yaptığımda yüzde yüz yaparım. Kendimden yüksek beklentilerim var ve etrafımdaki herkesten de tıpkı şeyi bekliyorum. Ben daima bu biçimdeydim. Ben ya daima ya hiçim.”

Getty Images

Sydney Sweeney
12 Eylül 1997

Sydney bir defasında, “arasındaki Başak” niçiniyle, tüm kontratlarını anlayabilmesi için iş alanında uzmanlaşmak da dâhil olmak üzere, mesleğini planlama konusunda önemli bir yaklaşım sergilediğini söylemiş oldu.

Getty Images

Blake Lively
25 Ağustos 1987

Getty Images

Sofia Richie
24 Ağustos 1998

Sofia bir kezinde “%16 Model, %24 Bağımsız, %21 LA, %17 Fam, %22 Başak” yazan ısmarlama bir tişört giymişti, yani burcuyla gurur duyduğunu biliyorsunuz.

Getty Images

Lili Reinhart
13 Eylül 1996

Getty Images

Melissa McCarthy
26 Ağustos 1970

McCarthy’nin gişe rekorları kıran güldürülerde rol alırken ve ödül adaylıkları alırken; bir yapım şirketi ve giysi sınırı işletmesi gerçeği mi? Bize tam bir Başak burcu üzere geldi.

Getty Images

Bebe Rexha
30 Ağustos 1989

Güneş burcundan bahseden Bebe, “Çok yoğunuz. Biz mükemmeliyetçiyiz. Eleştiriyoruz, lakin fazlaca seviyoruz. Dışarıdan sertiz fakat bence epey duygusalız” diyor.

Getty Images

Lea Michele
29 Ağustos 1986

Getty Images

Cameron Diaz
30 Ağustos 1972

Başaklar ekseriyetle sıhhat üzerine odaklanır, bu niçinle Cameron Diaz’ın iki sıhhat kitabı yayınlaması ve biyoteknoloji teşebbüslerine yatırım yapması şaşırtan değil.

Getty Images

Jennifer Coolidge
28 Ağustos 1961

Jennifer Coolidge’in neredeyse 30 yıllık mesleği, Başak’ın sıkı çalışmasının ve bağlılığının delilidir.

Getty Images

Jada Pinkett Smith
18 Eylül 1971

Bir aktör, müzikçi, senarist, teşebbüsçü ve talk-show sunucusu olarak Jada Pinkett Smith, şüphesiz Başak burcu.

Getty Images

Michelle Williams
9 Eylül 1980

Williams, kendisini “sürekli olarak niteleyen ve bir daha düşünen mükemmeliyetçi bir Başak” olarak tanımladı.

Getty Images

Evan Rachel Wood
7 Eylül 1987

hemen çabucak lisedeyken birinci Altın Küre adaylığını alan Wood tabi ki Başak olmalıydı.

Getty Images

Pink
8 Eylül 1979

Bir röportajında Pink, Başak özelliklerini benimsedi: “Ben biraz psikotik biriyim ve bir şeyler hakkında konuşmayı seviyorum. Ben de bir Başak’ım, bu yüzden tahlil etmeyi ve fazla ayrıntısı seviyorum.”

Getty Images

Keke Palmer
26 Ağustos 1993

Palmer o kadar gururlu bir Başaktır ki, “Başak Eğilimleri” isimli bir müzik bile yayınladı.

Getty Images

Shania Twain
28 Ağustos 1965

Shania Twain, ünlü Başak iş ahlakıyla bir country müzik imparatorluğu kurdu.

Getty Images

Nicole Richie
21 Eylül 1981

Getty Images

Taraji P. Henson
11 Eylül 1970

Taraji P. Henson bir seferinde Instagram’da “Başak burcu, şayet sizi sevmiyorsa, varlığınızı görmezden gelecek yahut dediğiniz her şeye gözlerini devirecek” diye bir astroloji göğsü yayınladı.

Getty Images

Jennifer Hudson
12 Eylül 1981

Jennifer Hudson, Başakların, kendileri kıymetine da olsa diğerlerine yardım etme eğiliminde olduğunu biliyor. Bir seferinde Instagram’da başka Başaklara tavsiyede bulunan bir görüntü çekmişti, “Başak, sen her vakit başkalarına güzel davranıyorsun, lanet mümkün kendine âlâ bak!”

Getty Images

Jean Smart
13 Eylül 1951

40 yılı aşkın mesleği boyunca Jean, 11 Emmy mükafatına aday gösterildi. Zira o bir Başak!

Getty Images