HAILEY BIEBER HERKESİN MERAK ETTİĞİ SORUYU YANITLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
HAILEY BIEBER HERKESİN MERAK ETTİĞİ SORUYU YANITLADI Justin Bieber ve Selena Gomez, ünlü dünyasında en hayli konuşulan çiftlerden biri olabilir! 2010’da beraberliklerine başlayan ve Mart 2018’de ayrılan Bieber ve Gomez’in daima ayrılıp barıştıkları bir bağlantıları vardı. 2014’te ayrıldıkları bir periyotta Justin, şimdiki eşi Hailey Bieber ile görüntülenmişti ve ikilinin birlikte olduğu söylentileri çıkmıştı. Hailey Bieber, yıllar daha sonra Justin’i Selena’dan “çaldığına” dair söylentilere yanıt verdi.

‘Call Her Daddy’ isimli podcast yayınına katılan Bieber, sunucu Alex Cooper’ın sorularına karşılık verdi. Hailey ve Justin’in ilgisi hakkında sorular soran Cooper, bununla birlikte nişanlarına niye bu kadar epeyce reaksiyon geldiğini sordu. “zaman içindema epeyce süratliydi. Ve artık, bundan dört sene daha sonra, ne kadar süratli olduğunu anlayabiliyorum. Her şey hayli süratli ve çılgıncaydı. bu biçimdelar ikimize bu hayli hakikat geldi, gördüğünüz üzere haklıymışız zira dört sene daha sonra hala beraberyiz,” diyen Hailey, sonrasındasında Justin’in Selena ile ayrılığı hakkında konuştu.

Sorularında daha da net olan Cooper, hayranların Hailey ve Justin beraberliği daha sonrasında vakit içindema hakkında başlarının karıştığını belirtti. “Eşin, Selena Gomez ile çok gözle görülür bir ilişkideydi. Beşerler, onların birlikte olmaları konusunda takıntılılardı. Sen, Selena ile beraberinde, romantik olarak, Justin’le bir arada oldun mu?” diyen Cooper, yıllardır her insanın merak ettiği soruyu yöneltti. Sorunun akabinde duraksayan Hailey, “Hayır, bir sefer bile değil… Justin ve ben birlikte olmaya başladığımızda, o asla bir alakada değildi. Asla. hiç bir noktada değildi. Diğer birinin ilgisini bozmak benim karakterim değil. Bundan daha uygun yetiştirildim” diye yanıt verdi. “Bana olan nefretin birden fazla ‘Sen onu çaldın’ kanısından geliyor ve Justin’in öteki biriyle olmayı dilediğini düşünüyorlar. Bu niyetler okey, bunu istediğiniz kadar dileyebilirsiniz lakin gerçek olan bu değil” diyen Hailey, “Dışarıdan nasıl göründüğünü anlıyorum ancak bu Justin ve Selena için o kapıyı kapatmanın gerçek şey olduğunu bildiğim bir durumdu fakat şüphesiz, orada epey uzun bir tarih var ve hürmet duyuyorum” diye ekledi.