Gillibrand, sola bakıyor, üçüncü dönem için kampanya başlatıyor

Canan

Global Mod
Global Mod
25 Mar 2021
1,870
0
0
Gillibrand, sola bakıyor, üçüncü dönem için kampanya başlatıyor
Ayrıca alan kodu tehdidini de reddetti. “Bunun için endişelenmiyorum ve sicilimi herkese karşı kullanırım” dedi.

En çok tartışılan potansiyel rakipler arasında, partinin sol kanadının ulusal lideri Bayan Ocasio-Cortez ve daha ılımlı bir ikinci dönem kongre üyesi olan Bay Torres yer alıyor. Her ikisi de Bronx’ta yaşayan ve teoride zorlayıcı kampanyalar yürütebilecek genç, karizmatik, beyaz olmayan hırslı milletvekilleri. Ancak şu ana kadar, ikisinin de doğrudan bir çatışmaya doğru ciddi adımlar attığına dair bir işaret yok.

Bayan Ocasio-Cortez, 2022’de Bay Schumer’e meydan okuyup okumayacağına dair benzer bir spekülatif balonun oluşmasına izin verdi, ancak nihayetinde peşinden gitmedi. Temsilcisi Lauren Hitt, hikaye hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Asistanlarından biri, Bay Torres’in kısa süre önce Bayan Gillibrand’ın yeniden seçilme fonu için 10.000 dolarlık bir çek yazdığını söyledi – genellikle düşmanlık belirtisi değil. Çarşamba günü kısa mesajla kendisine ilkokulu düşünüp düşünmediği sorulduğunda Torres, “Sorunuzun cevabı ‘hayır'” dedi.

New York’un Çalışan Aileler Partisi’ne ve diğer sol eğilimli gruplara yakın stratejistler, hareketlerinin 2021 ve 2022’de şehir çapında ve eyalet çapındaki yüksek profilli yarışlarda yaşanan utanç verici kayıpların ardından şimdi nasıl yeniden ayarlanacaklarını tartıştığını söyledi. Ayrıca, liberal sicili ile Bayan Gillibrand en önemli hedef değil.

New York’un sol eğilimli siyasi çevrelerinde iyi bağlantıları olan Demokrat bir stratejist olan Camille Rivera, “Benim bakış açımdan, meydan okuma için gerçek bir iştah görmüyorum” dedi.

Ancak Bayan Rivera, senatörün bazı değişiklikler yapması gerektiğini söyledi. Bayan Rivera, “Kesinlikle daha fazla mevcut olması gerekiyor, ancak çok çalıştığını gördüm,” diye devam etti Bayan Rivera. “Çoğu zaman evsizlik, uygun fiyatlı barınma ve akıl sağlığı gibi daha zor yerel meselelerle ilgili. ”