GIGI HADID 27. YAŞINI KUTLADI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
GIGI HADID 27. YAŞINI KUTLADI Geçtiğimiz Cumartesi günü, Gigi Hadid New York’ta 27. yaşını kutladı. Doğum günü için dikkat cazip bir tarz yeğleyen Gigi Hadid, New York sokaklarında görüntülendi. Baştan aşağı transparan dantel ayrıntılı bir kıyafet yeğleyen Gigi Hadid, tarzını yere kadar uzanan bir ceket ile tamamladı. Kıyafetini inci ve gümüş kolyeler ile eşleştiren Hadid, beyaz sivri burunlu topuklu ayakkabılar giydi. Saçını sıkı bir biçimde toplayan Hadid, bu göz alıcı tarzını sade bir makyaj ile noktaladı.

New York’taki doğum günü partisi için kız kardeşi Bella Hadid ve annesi Yolanda Hadid ile bir ortaya gelen Gigi, bununla birlikte yakın arkadaşı Blake Lively’i de davet etti. Ablasının doğum gününü Instagram’dan bir paylaşım ile kutlayan Bella Hadid, “Ablam Gigi Hadid’in doğum gününü kutluyorum ve benim dünyaya gelmem için evvel doğduğun için sana teşekkür etmek istiyorum. En yeterli abla, anne, kız çocuğu ve insan olduğun için teşekkür ederim. Bana her gün yeni bir şey öğretiyorsun ve kimi vakit yalnızca kız kardeşin olduğum için gülümsüyorum. Şu an yanında oturuyorum, o yüzden bunu okurken garip davranma. Seni seviyorum,” yazdı. Gigi ile bir fotoğraf albümü parlaşan Bella, beraberinde çocukluklarından kareler de paylaşmayı unutmadı.