ELVIS SİNEMASININ BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ELVIS SİNEMASININ BİRİNCİ FRAGMANI YAYINLANDI ‘Elvis’ sinemasının birinci fragmanı yayınlandı ve evet, Austin Butler sahiden müzik söylüyor! Fragman yayınlanmadan evvel bir basın toplantısında yeni biyografik ve müzikal sineması hakkında konuşan direktör Buz Luhrmann ve Butler, sinemanın evvel sinemalarda vizyona gireceğini belirttiler. Rock’n’Roll hükümdarının serüvenini anlatan yeni sinema, Presley’nin hayatını üç farklı kısım ile inceleyecek. Pandemi sebebiyle imali iki seniçin fazla süren ‘Elvis’ sinemasında yer alan Tom Hanks, Mart 2020’de yapım sırasında hastalanarak Covid-19 olumlu olan birinci ünlüler içinde yer almıştı. Sinemada Presley’nin menajeri Colonel Tom Parker’ı cnalandıran Tom Hanks, fragmanın açılış cümlesini söylüyor.

1977’de 42 yaşındayken vefat eden müzik efsanesi Presley hakkında konuşan Butler, “Sürece başladığım vakit, sesimin birebir tıpkı bulunmasına çalıştım. Bu bende biraz kaygı uyandırdı. bu biçimdece ateşi yakmış oldum. Çekimlere başlamadan bir yıl evvel ses koçundan ders alıyordum,” dedi.

“İzleyebildiğim kadar epey izledim ve üst üste Elvis konserlerini ve sinemalarını izledim,” diyen Butler, “Elvis’e, eski eşi Priscilla’ya ve kızı Lisa Marie’ye ve dünyanın her yerinde onu epeyce seven insanlara karşı bu biçimde bir sorumluluk hissediyorum,” diye ekledi.

24 Haziran’da sinemalarda vizyona girecek olan ‘Elvis’ sinemasının birinci fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz…