Dosya, Gravina: “Bunlar yalan, kışkırtıcıların isimlerini istiyorum” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
706
0
0
“Anonim şov kızlarıyla eğlenen birinin yalanları olan ve kaynağın her zaman aynı olduğunu hayal ettiğim ikinci dosyaya karşı kendimi savunmak için kendimi soruşturmak zorunda kaldım”. O söyledi Gabriele GravinaHakemlerle yapılan toplantının kenarlarında. FIGC başkanı, zimmete para geçirme ve kendini aklama suçlamasıyla dosya davasında soruşturma altında: “Belirli bir tarihe sahip resmi belgeleri gösterdim – diye ekledi – Her şey cevaplandı ve onaylandı. Gerçeğin ortaya çıkmasını istedim. Herhangi bir sorumluluk varsa, sadece dosyayı kimin hazırladığını değil, kışkırtıcıların isimlerini de anlamak istiyorum”. Daha sonra sözlerini şöyle tamamladı: “Yargıçlar dün bile beni suçlamadı.”

Via Allegri'deki bir numaralı kişi, “Kişisel düzeyde bir kırgınlık var” dedi – Üzgünüm, kurumsal bir role sahip olduğunuzda ve bunlar sizi kişisel düzeyde etkilediğinde acı çekersiniz. Fiziksel kişiliğim adına acı çekiyorum. güvenilirlik düzeyi, birisinin baltalamaya çalıştığı sistemi baltalıyor.” “Ama beni tanıyanlar tepkilerimin güçlü olduğunu biliyorlar. Bu olay beni daha da güçlendirecek. Ortaya çıkan tüm dosya faaliyetlerinde ben mağdur olan tarafım ve oldum. Çünkü dosya faaliyeti yaptığınızda orada içerik sahtedir”.

Gravina daha sonra şu sonuca vardı: “Dün soruşturma altında olmasam da soruşturma yapılmasını istedim, bu bir çelişki. Ancak bu benim açımdan vazgeçilmezdi. Dün bile bana karşı hiçbir suçlamada bulunmayan hakimlere karşı kendimi savunmak için değil. Şu anda herhangi bir ücretlendirme yok” dedi.

Konular