Celle di San Vito ve yedek kulübesi Giovanni Floris'e şunu teklif etti: “Şaka ama biz buna inanıyoruz” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
702
0
0
Real Celle di San Vito, Üçüncü Kategori Campania'da oynuyor (ancak Daunian Alt-Apeninleri'ndeki yaklaşık yüz nüfuslu köy, Puglia'dadır ve bölgede Faeto ile birlikte Franco-Provençal dilinin konuşulduğu tek köydür) ve bir fikir . “Ama hayır, buna şaka diyelim” diyor bay Fabio Romano. Tezgah bir Giovanni Floriskoçluk eğitimi alan La7 gazetecisi. Hikaye merak uyandırıcı ve böyle başladı.

Giovanni Floris, Real Celle San Vito ona yedek kulübesini teklif ediyor

19 Mart 2024

Puglia'nın en küçük kasabası

Diğer özelliklerinin yanı sıra Real Celle di San Vito'nun başkanının da eşi olan Romano, “Fikir”i şöyle açıklıyor: Agrillo'yu tavsiye et“Foggia'lı gazeteci sayesinde neredeyse bir şaka olarak doğdu Antonio Villani ve iletim Kahramanlar Belediye başkanını arayıp teklifi onun aracılığıyla ileten Rtl 102.5'in sahibi.” Floris ona keyifle teşekkür etti ama henüz bir yanıt vermedi. “Ama yerimden memnuniyetle vazgeçerdim” diye ekliyor Romano, “ve ekip çok mutlu olur” Böylesine önemli bir kişi tarafından çalıştırılmak… Şampiyonamızda iyi bir performans sergiliyoruz, altıncıyız: ve sıfır masraf geri ödemesi ile, Celle'den sadece bir oyuncu ve komşu şehirlerden gelen diğer oyuncularla pratikte kendi kendini vergilendiren bir takımız. Stornara, Carapelle, Castelluccio dei Sauri, Troia. Eğleniyoruz, gerçek çimlerle ve birçok yerel sponsorla kategorideki en iyi stadyumlardan birine sahibiz.”

Gömleğin üzerindeki sfenks

Sarı-yeşil tişört dahil her şey çok güzel. ufuk çizgisi Celle'nin stilize edilmiş hali ve gizemli bir sfenks içeren arması, aynı zamanda kasabanın arması ve eski Castelluccio baronluğunun kasabaları ile eski rekabetlerin kanıtı Agrillo'yu tavsiye et bu noktada kocasını kovmak zorunda kalabilir: “Ama çok sevinirdi, zaten onu sahadan uzaklaştırmak mümkün değil, futbol onun tutkusu ve artık benim de. Geçen yıldan bu yana başkan olarak görev yapıyorum.” Her yıl takım bize memnuniyet veriyor, çok mutluyuz. Biz çok görevli bir kulübüz, küçüğüz ve Puglia'nın en küçük kasabasının ifadesiyiz ama sahada saygıyı hak ediyoruz. Floris? Sadece bundan bile memnun oldum. adı birkaç saatliğine Celle di San Vito'yla ilişkilendirildi. Ne olursa olsun, biz zaten böyle mutluyuz.”

Konular