BROOKLYN BECKHAM, DÜĞÜN YEMİNİNİ DÖVME YAPTIRDI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BROOKLYN BECKHAM, DÜĞÜN YEMİNİNİ DÖVME YAPTIRDI Brooklyn Beckham, yılın kocası olmaya aday! Zira eşi Nicola Peltz için ettiği evlilik yeminini koluna dövme yaptırdı. Ömür uzunluğu hatırlanacak bir yemin!

Victoria ve David Beckham’ın oğlu, Instagram kıssası aracılığıyla 27 yaşındaki karısına dokunaklı övgülerini gösterdi. Mürekkepten tatlı alıntılar şu biçimdeydi: “Nicola, koridordan aşağı yürüdüğünde nefesim kesiliyor, bu gece ve her vakit epey hoş görünüyorsun.”

“Sana sahip olmak, hayatımda başıma gelen en uygun şey, zira sen beni bugün olduğum adam haline getirdin. Bu günü o kadar uzun vakittir bekliyordum ki… En uygun eş, koca ve erkek olacağıma; her vakit seninle ilgileneceğime, seni güldüreceğime, inançta hissettireceğime ve en kıymetlisi seveceğime kelam veriyorum.”

Brooklyn’in dövmesi şöyleki devam ediyordu: “Hayallerimizi bir arada yaşamak, bir sürü bebek sahibi olmak ve sonsuza kadar senin olmak için sabırsızlanıyorum zira sen sonsuza kadar benimsin.”

Bu, Beckham’ın Peltz onuruna yaptırdığı birinci dövme değil. Sırtında, Nicola’dan Ocak 2021’de aldığı bir aşk mektubu da var. Not, “Sonsuza kadar… Ne vakit kaygılı hissedersen bunu oku” diye başlıyor. “Senin ne kadar derinden sevildiğini bilmeni istiyorum. Sen tanıdığım en yeterli kalbe sahipsin ve umarım senin sevgin olmadan bir gün geçirmem.”

Tatlı bildirinin çabucak üstünde Peltz’in gözlerinin bir resmi var. Brooklyn, bedeninin öbür bir yerinde, koluna Peltz’in merhum büyükannesinin ismi Gina’nın dövmesini yaptırdı. Beckham o sırada tasarımı gösterirken, “Doğum günün kutlu olsun bebeğim, seni ne kadar sevdiğimi sana anlatamam” dedi. Peltz dövme için, “En yeterli doğum günü hediyesi” dedi.

Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz, 2 yıldan fazla çıktıktan daha sonra evlendiler