BRITNEY SPEARS, #FREEBRITNEY’E DAYANAK OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYOR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BRITNEY SPEARS, #FREEBRITNEY’E DAYANAK OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYOR Britney Spears, Pazartesi günü toplumsal medyada #FreeBritney hareketine, süperstarı 13 yıllık vasiliğinden kurtarma eforları için teşekkür etti.

Art fonda Kanye West’in “Fade” müziği çalarken, kameraya poz verdiği bir görüntü ile açıklamasını yaptı. “#FreeBritney hareketi… Kelamım yok… Sizler ve beni vasiliğimden kurtarmak için gösterdiğiniz daima çabanız… hayatım artık bu tarafta !!!!!”

Görüntüde, düz saçları ve beyaz bir üst ve şortla rahatlamış görünen müzikçi, “Dün gece iki saat boyunca ağladım zira hayranlarım en uygunu ve bunu biliyorum” diye ekledi.

“Kalplerinizi hissediyorum ve siz de benimkileri hissediyorsunuz… Biliyorum hakikat ???? !!!!!”

Pop ikonunun hayranlarına övgüsü, Jamie Spears’ın vasiliğinden uzaklaştırılmasından günler daha sonra geldi. #FreeBritney hareketi, Britney’nin iradesi haricinde bir akıl sıhhati tesisinde tutulduğuna dair çevrimiçi spekülasyonların akabinde 2019’un başlarında başladı (ondan sonrasında bu Haziran ayında mahkeme sözünde doğruladı).