BLAKE LIVELY BİR İÇECEK MARKASI KURDU

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BLAKE LIVELY BİR İÇECEK MARKASI KURDU Evvel Kendall Jenner’dan bir içki markası, daha sonra Bella Hadid’den bir sağlıklı içecek markası ve artık ise sıra Blake Lively’de! Eşi Ryan Reynolds ile bir içki markasının ortak sahibi olan Blake Lively, artık ise farklı bir istikamete hakikat ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Betty Buzz isimli alkolsüz bir içecek markası çıkardığını duyuran Lively, Bella Hadid’in müsaadeden gidiyor.

Yeni markasının duyurusunu yaparken, “Ben içki içmiyorum. Bunu ünlü bir içki markasının sahibinin eşinden duymak biraz tuhaf sayılabilir” diyen Lively, “Son birkaç yıldır kokteyl karışımları yapmaktan zevk aldım fakat hiç birini içmedim. Bunu yaparken kokteyl karışımlarındaki içeceklerin sessiz kahramanlar olduğunu anladım ve en az içkiler kadar ilgi hak ediyorlar. Son üç yılımı Betty Buzz markası üzerinde çalışarak geçirdim ve sonunda tadabileceğiniz için fazlaca heyecanlıyım” diye ekledi.

Pekala Lively’nin yeni içecek markasından ne beklemeliyiz? Betty Buzz markası için beş farklı tat yaratan Lively, tonik, greyfurt, limonlu soda, limon lime ve zencefil üzere farklı asitli içecekler üretti. Tüm içecekleri gerçek meyve suyundan yapan Lively, yapay besinler, boyalar, tatlandırıcılar ve gluten kullanmaktan kaçındığını da ekledi.

Markasının isminin gerisindeki ilham kaynağını da anlatan Lively, “Babamın ismi Ernest Brown Jr. lakin kendisi Ernie Lively olarak biliniyor. Annem ile evlendiğinde soyadından vazgeçmiş ve kendisinin yahut benim elde ettiğim tüm muvaffakiyetler kendisinin olmayan bir isimden geliyor. Bu şirketi kurmak için çalışırken, elde ettiğim muvaffakiyetin babam için manalı bir isim için olmasını istedim. Betty, babaannemin ve halamın ismiydi. bununla birlikte Ernie içecek ismi için en şahane isim değildi,” dedi. Buzz eklentisinin de içeceğin cümbüşünden ve asitli olmasından geldiğini söyleyen Lively, yeni içecek markasını tek başına tüketebileceğinizi yahut keyifli kokteyller yapabileceğinizi belirtti.