BEYONCE 40 YAŞINDA!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BEYONCE 40 YAŞINDA! Son vakit içinderda Instagram tarz paylaşımlarını artıran Beyonce, bir daha sayfasından Dolce & Gabbana’dan payetli küçük elbisesi ile bir fotoğraf paylaştı. Doğum günü ayını bir teknede geçiren Beyonce, devam eden kutlamalarında Dolce & Gabbana elbisesini Judith Leiber’den pembe limon dilimi biçiminde bir çanta, Andrea Wazen ayakkabıları ve Lorrain Schwartz mücevherleri ile tamamladı.

Toplumsal medya paylaşımlarının akabinde, internet sitesinden elle yazılmış bir not paylaşan Beyonce, 40 yaşına basmanın nasıl hissettirdiğini olabildiğince dürüst bir biçimde anlattı. Şimdilerde hayatının en düzgün noktasında olduğunu belirten Beyonce’nin iletisinin tamamını aşağıda nazaranbilirsiniz:

“Başak burcu dönemi sonuna gelmişken, umarım sevgili Başak burçdaşlarım şahane bir doğum günü geçirmiştir.

Bana tüm bu hoş iletileri göndermek için vakit ayıran her ilham verici insan için epeyce müteşekkirim. Sevinç gözyaşları döktüm ve tüylerim diken diken oldu. Görüntüleriniz, paylaşımlarınız, geri sayımlarınız, playlist’leriniz ve uygun dileklerinize sonsuza kadar minnet duyacağım. Katılan herkese, bilhassa de hayranlarıma, bu biçimde hoş doğum günü kutlamalarını organize etmek için harcadıkları vakit ve detay seviyesi için minnettarım. Hepinize hayranım ve hürmet duyuyorum ve size kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyorum.

Bu, hayatta olmanın ve anı yaşamanın ne demek olduğunu hakikaten anladığım birinci yıl. ömrün nitekim ne kadar kırılgan olduğunu, kimi vakit ömrün ne kadar sıkıntı olabileceğini ve bu niçinle yeterli vakit içinderda durup gülleri koklamanın ne kadar kıymetli olduğunu birinci kere anlıyorum. Bunu 21 yahut 30’da bildiğimi sanıyordum… Lakin bilmiyordum. Olgunlaştıkça daha hayli anlıyorum ve sevincim daha da artıyor. Fedakarlıklarımın öbür tarafına ulaştığımı bilerek bir özgürlük ve kurtuluş hissi yaşıyorum. Sonunda kendime, hayatım boyunca dikmek için hayli çalıştığım tohumların tadını çıkarma müsaadesi veriyorum.

Bayanlar olarak, 40 yaşımıza geldiğimizde yaşlı yahut mutsuz hissetmemiz gerektiğini hissettirmeye çalışan her kimse, OLAYI BÜSBÜTÜN YANLIŞ ANLAMIŞ.

Bu vakit içinder mutlaka ömrümde hissettiğim en güzel vakit içinder. BÜYÜDÜĞÜM için hayli minnettarım, BÜYÜDÜM!

Çoğunuz benimle, ben 15 yaşındayken tanıştınız ve birlikte büyüdük. ömrüme fazlaca fazla sevinç katıyorsunuz. Umarım sanatım sizin hayatınıza biraz sevinç getirmeye devam edebilir.

Sizi Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derin Derinden seviyorum.”

Beyonce’nin elle yazılmış notu (beyonce.com)