BARBIE FERREIRA ‘EUPHORIA’DAN AYRILIYOR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
BARBIE FERREIRA ‘EUPHORIA’DAN AYRILIYOR Barbie Ferreira, üçüncü dönemi için “Euphoria”ya geri dönmeyeceğini söylemiş oldu. Oyuncu, ayrıldığını Instagram üzerinden bir kıssa gönderisinde duyurdu: “Dört yıl boyunca en özel ve gizemli karakter Kat’i canlandırdıktan daha sonra, gözlerim dolu dolu bir veda etmek zorundayım. Umarım çoğunuz benim üzere, onda kendinizi nazaranbilirsiniz ve onun bugünkü karakterine seyahatini görmek size memnunluk vermiştir. Tüm özenimi ve sevgimi ona koydum ve umarım bunu hissedebilirsiniz. Seni seviyorum Katherine Hernandez.”

HBO ve Ferreira temsilcileri, yorum talebine çabucak cevap vermedi.

Maddie (Alexa Demie) ve Cassie’nin (Sydney Sweeney) en âlâ arkadaşı olan Kat, tarzını yenilediği ve cinselliğine daha fazla güvendiği için şov için bir beden olumluluğu işaretiydi. Lakin, 2. dönemde kıssası art planda kaybolunca izleyicilerin başı karıştı. Ferreira ile dizinin yaratıcısı Sam Levinson içinde sette tansiyon olduğuna dair söylentiler vardı. (Ferreira’nın setten ayrıldığı ve HBO’nun bunu yalanladığı da dâhil)

“Hayranların hakikaten tutkulu olduğunu düşünüyorum ve bunu takdir ediyorum zira ‘Euphoria’ biroldukça insanı nitekim etkiledi” dedi. “kimi vakit her şey kendi başına bir hayat kazanır ve kökleri gerçeğe dayanmaz, lakin sorun değil zira biliyorum ki bu yalnızca tutkudan, meraktan ve tüm o hoş şeylerden. Ve bunun için kontrat imzalamıştım. Yani, alacağım. İyiyi de kötüyü de alacağım.”

“Euphoria”ya ek olarak, Ferreira kısa mühlet evvel 2020 sineması “Unpregnant”da rol aldı ve Jordan Peele’nin dehşet sineması “Nope”da rol aldı.