Arrigo Sacchi: “Inter hile yapıyor, borçla kazanıyor” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
706
0
0
Arrigo Sacchi karşıInter. Kitabın tanıtımı vesilesiyle eski AC Milan teknik direktörü Vizyoner GerçekçiJesi'de Nerazzurri'nin zafer yolundan bahsetti: “İtalya'daki trendi açıkladı Adriyatik Kurye – hedefe akıllı davranarak ulaşmayı istemek haline dönüşüyor, bu doğru değil. Bu durumdan çıkmamız lazım, yoksa hep bu krizde kalacağız. Borç alarak kazanmak hile yapmaktır. Inter hile mi yapıyor? Evet”.

Ancak Sacchi, çalışmalarının tartışmasız değerinin de farkındadır. Simone Inzaghi: “Kendisi gelişti, çok gelişti. Doğru yolda olduğunu düşünüyorum. Sadece Atletico Madrid'e karşı kaybettiğimiz maç için üzgünüm. Şampiyonlar. İspanyol takımlarına atak yapılması gerekiyor, belli bir noktada altı defans oyuncusuyla sıraya girip kendini rakibe teslim ediyor.”

Yaz aylarında birçok İtalyan takımı antrenör değiştirecek. “Takdir ediyorum Sarri, Gasperini, İtalyan Ve Mandallar. İtalya'da bugün tamamen taktiğe odaklanıyoruz, sadece rakibin hatasını bekliyoruz. Kurucu babalar futbolu hücum ve takım sporu olarak icat etti; biz İtalya'da onu bireysel ve savunma sporuna dönüştürdük. Bir paradoksun içindeyiz. İyi bir antrenör oyun verir, oyuncuların daha iyi olmasına yardımcı olur, ek bir yönetmendir. Sacchi, 80'lerde Ancona'yı çalıştırabilirdim, ancak eşim Parma'ya transferde kararlıydı” dedi.

Konular