Antalya’da palalı, silahlı evcil hayvan besleme saldırısı

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Antalya’da palalı, silahlı evcil hayvan besleme saldırısı Gelecek Partisi Antalya Konyaaltı Bayan Kolları Lideri Hilal Oktay Başaslan ailesinin baktığı sokak köpekleri niçiniyle atağa uğradığını deklare etti.

Eşine, kendisine ve 12 yaşındaki kızına sokak ortasında pala, sopa ve silahla saldırıldığını duyuran, Başaslan olay anına ait manzaraları de toplumsal medya hesabından paylaştı. Başaslan’ın paylaşımları şöyleki:

– Geçtiğimiz hafta kuzenlerimle baktığım köpeklere elektro şok aygıtıyla saldıran, bana 6. kattan cam fırlatan caniler, bu sefer eşime, kızıma ve bana balkondan SİLAHLA ateş edip akabinde aşağıya inip “PALA, SOPA VE SİLAH ile saldırdı. Eşimde kırık, bende, kızımda kesikler mevcut.

– Aleni bir biçimde palanın aksisi ile eşimin başına vuruyor! 2 kişi eşime saldırıyor, 1 tanesi 12 yaşındaki kızımı sıkıştırıyor! Ben kızıma koşarken, bir palalı da benim boğazıma koyuyor palayı ‘seni burda keserim’ diyor, hepsinin imajları mevcut!

– Bu imajda birileri polis çağırdık diyorlar orda da “polisinde a… koyarım” diyecek kadar cesurlar. Polislerin yanında da tehdit devam etti ayrıyeten biz bu saate kadar hastanelerde, ifadelerdeyken onlar tabire bile gdolayılmedi çabucak hemen! Ölmemiz mi lazım! Erkekliği 4 kişi bir aileye saldırmak sananlar yargılanacaksınız!

– Olayların çıkış niçini G.Ş isimli “Özel eğitim merkezinde” öğretmenlik yapan ve köpeklere elektro şok ile saldıran site yöneticisi! Bu manzaraları yayınlamadım tahminen düzeltiriz dedim fakat insan değiller. Site WhatsApp kümesinde bu palalı ve silahlı şahısları üstümüze salan kişi!