Ameliyat sonrası ilk çıkışta Zeman: “Antrenörlüğe dönmek istiyorum, doktor beni yeniden yeniledi” – Futbol

SeviYorum

New member
19 Eki 2020
702
0
0
“Daha önce daha iyiydim ama beni yeniden yeni hale getirdiklerini ve bir süre sonra eskisi kadar iyi olacağımı ve eskisinden daha iyi olacağımı söylediler. Doktor beni yeniden yeniledi ve eski işime geri dönebileceğimi söyledi. Bazı takımların bana şans vermesi her zaman hoşuma gidiyor. Sevgi hissettim, birçok cesaret mesajı aldım ve beni hâlâ takip ettikleri için mutluyum.” Gibi Zdenek ZemanPescara'nın eski antrenörü, şah damarına stent takılması nedeniyle geçen 19 Şubat'ta gerçekleştirilen cerrahi operasyonun ardından ilk kez kamuoyu önüne çıktı ve Zeman'ın 4-3-3 etkinliğinin sunumunda konuştu. Spoltore Belediyesi konsey odasında. Çek çalıştırıcı bu sezon Pescara yedek kulübesini Foggia'daki eski oyuncusu yardımcısı Bucaro'ya bırakmak zorunda kalmıştı.

Zeman, yeni hastaneye kaldırıldı: “Planlı kontrole alındı, durumu iyi”

28 Şubat 2024

Mayıs ayında 76 yaşında olan antrenör, geçen Aralık ayında Pescara antrenmanı sırasında hastalanmıştı. Kontrollerin ardından tekrar kürsüye çıktı. 17 Şubat'ta yeni bir hastaneye yatış ve ardından Pescara'daki Pierangeli kliniğinde ameliyat yapıldı.

Konular