ADELE VE RICH PAUL BAĞLANTISI DEVAM EDİYOR!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ADELE VE RICH PAUL BAĞLANTISI DEVAM EDİYOR! Adele’in spor menajeri Rich Paul ile bağı hakkında soru işaretleri devam ederken karşılık Adele’in kendisinden geldi. Adele’in doğum gününde görülmeyen Rich Paul, hayranlarının başını karıştırmıştı. Lakin yalnızca birkaç gün daha sonra Adele, Instagram üzerinden bir fotoğraf serisi paylaşarak, Rich Paul ile alakalarının devam ettiğini doğrulamış oldu.

Geçtiğimiz kış ayında BRIT Ödülleri’nde parmağında bir yüzük ile görülen Adele, nişanlandığı söylentilerini başlatmıştı. Şubat ayında ise Graham Norton Show’a katılan Adele, nişanlanıp nişanlanmadığı sorulunda, “Eğer nişanlı olsaydım sizce muhakkak eder miydim? Yahut söyler miydim?” demişti. beraberinde önümüzdeki sene Paul ile bir bebeği olması istediğini ekleyen Adele, 2022 Las Vegas gösterilerine gönderme yaparak, “Bu sene olması gerekiyor zira önümüzdeki sene için planlarım var. Fikrinize bir bebeğim olacağı için her şeyi iptal etmek zorunda kalıyormuşum!” demişti.

Las Vegas’taki programının bitmesinin akabinde spot ışıklarından geri çekileceğini söyleyen Adele, “Kesinlikle biraz orta vereceğim lakin özel ömrümün bu kadar da kapalı olması için eskisi kadar gayret göstermeyebilirim. Kendimin iki farklı versiyonu olmamaya çalışıyorum. Daima açma ve kapama düğmesine basmak fazlaca yorucu. Müziğim açısından ortadan kaybolacağım fakat ortada beni bakılırsabilirsiniz ve büsbütün saklanmayacağım,” dedi. Orta vermenin bir daha güç toplamasına yaradığını söyleyen Adele, “bir daha gücümü toplamam vakit alıyor ve daha fazla çocuğum olsun istiyorum. Dokuz sene evvel oğlumu doğurduktan daha sonra en sonunda uykumu alabiliyorum,” dedi.