ZENDAYA’DAN RENKLİ BİR KOVBOY TARZI

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ZENDAYA’DAN RENKLİ BİR KOVBOY TARZI Kısa bir süre evvel BET Ödülleri’nin kırmızı halısında Beyoncé ilhamlı tarzı ile göz kamaştıran Zendaya, bu sefer ise ‘Space Jam: A New Legacy’ sinemasının prömiyerindeki tarzı ile kendinden kelam ettirdi. Sinemada Lola Bunny karakterini canlandıran Zendaya, kırmızı halı için Moschino’nun Resort 2022 koleksiyonundan color-block bir tulum tercih etti. Tarzını Bulgari mücevherleri ve beyaz stilettolar ile tamamlayan Zendaya, niye son vakit içinderda bir ‘stil ikonu’ olduğunu kanıtlamış oldu!

Zendaya, ‘Space Jam: A New Legacy’ sinemasının Los Angeles prömiyerinde (Getty Images)

Stilist Law Roach’un Instagram paylaşımına bakılırsa Lola Bunny’nin kendisinden ilham alan bu tarz, Zendaya’nın canlandırdığı karaktere gönderme yaptı. “Bana Lola Bunny olduğunu söylemeden Lola Bunny olduğunu söyle” diyerek kıyafeti paylaşan Law Roach, uzun bir müddetdir Zendaya’nın kırmızı halı tarzlarını hazırlıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Entertainment Weekly’e yeni sineması hakkında konuşan Zendaya, 1996’daki özgün ‘Lola Bunny’ sineması ile büyüdüğünü söylemişti. “Bu nitekim büyük bir olay. Zira bu karakter sahiden çok ikonik,” diyen Zendaya, “Bu fazlaca gurur verici zira sinemanın imalcisi Ryan Coogler’dan bir telefon aldım ve her vakit onunla çalışmak istiyordum. O yüzden beni aradığında, ‘Bana ne dersen de, muhtemelen evet diyeceğim,’ dedim. Ve bana bunu söyleyince direkt kabul ettim.” diye eklemişti. Lola Bunny’nin çağdaş versiyonunu seslendirdiği için hayli heyecanlı olduğunu söyleyen Zendaya, “Bunun için beni seçtikleri için epey şanslı hissettim. Bu hakikaten epey özel bir tecrübeydi ve inanılmaz direktörümüz Malcolm D. Lee’den dayanak aldım.” dedi.