YETERLİ Partili Bıyık: ‘Finansmanı İmamoğlu sağladı’ demedim

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
YETERLİ Partili Bıyık: ‘Finansmanı İmamoğlu sağladı’ demedim Trabzon Yomra Belediye Lideri Mustafa Bıyık, “Şampiyonluk anıtının finansmanını İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun sağladığı” formunda bir sözünün bulunmadığını deklare etti.

Mustafa Bıyık yaptığı toplumsal medya paylaşımında “Bir haber sitesinde, açtığımız parktaki şampiyonluk anıtının finansmanını “İBB Lideri Ekrem İmamoğlu sağladı” dediğim sav edilmiştir. Bu palavra haberin hangi emelle atıldığını biliyor, ilçemizin her vakit yanında olan Sn İmamoğlu’nun kimi kesitlere maksat gösterilmesini kınıyorum” sözlerini kullandı.

NE OLMUŞTU

Trabzon Yomra Belediye Lideri Mustafa Bıyık, bugün çalışmalarıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. 3 yıllık faaliyetlerinin değerlendirmesini yapan Mustafa Bıyık görüşmede 60 projeyle ilgili de bir sunum yaptı.

Basın toplantısının akabinde kimi mahallî haber sitelerinde GÜZEL Partili Bıyık’ın “Türkiye’nin en büyük şampiyonluk anıtını yapıyoruz. 18 metre yüksekliğinde, tarihinin olduğu, geçmişin kıymetlerinin kıssa ortasında anlatıldığı paha olacak. Bütün bölgede çekim gücü olacak. Burada anıtın yapılması konusunda İBB Lideri Ekrem İmamoğlu’nun sağlamış olduğu finansörle bir arada yapıyoruz. Burada hem İBB’nin tıpkı vakitte Yomra Belediyesi’nin bütçesinden çıkan para olmayacak” tabirlerini kullandığı tezleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)