Walking Dead’in final döneminden birinci kare

BanaDediKi

Global Mod
Global Mod
26 Eki 2020
1,324
0
0
Walking Dead’in final döneminden birinci kare The Walking Dead dizisinin 11. ve son dönemi 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak dizinin son dönemi, hayranları tarafınca heyecanla beklenirken, dizinin resmi Twitter hesabından, final dönemine dair görseller paylaşıldı.

Richard diziye dönecek mi

24 kısım sürecek 11. dönemin birinci fotoğraflarından birinde Carol (Melissa McBride), Maggie (Lauren Cohan), Rosita (Christian Serratos) ve Lydia (Cassady McClincy) bir hangarda, askeri kıyafetler giymiş zombiler tarafınca kuşatılmış biçimde görülüyor. İkinci fotoğrafta birebir dörtlü bu kere yerde yatan zombilerle birlikte. Üçüncü fotoğraftaysa Negan (Jeffrey Dean Morgan) ormanda bir zombiye demir çubukla vuruyor.

“İlk kısım çılgınca”

Walking Dead içerik sorumlusu Scott Gimple, Twitch üzerinden yaptıkları final dönemi galasındaki açıklamasında, “İlk kısım çılgınca. İnsanların görmesini sabırsızlıkla bekliyorum” demişti. Gimple, ayrıyeten açıklamasında, “Bu fazlaca büyük. Çok lakin epeyce büyük. Çok fazla şey söylemek istemiyorum lakin dizide daha evvel hiç görmediğimiz şeyler olacak. Üretimci Angela ve müellif bunlar hakkında konuşmaya başladıklarında, anında heyecanlanmıştım” dedi.

The Walking Dead’in final dönemi sekiz adet aksiyon dolu kısımla başlayıp dizinin finaline kadar toplamda 24 kısım olarak yayınlanacak. Dizi, 2022 yılında sona erecek.