ÜNLÜLERİN CADILAR BAYRAMI GÖRÜNÜMLERİNİ HATIRLIYORUZ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
ÜNLÜLERİN CADILAR BAYRAMI GÖRÜNÜMLERİNİ HATIRLIYORUZ Ekim ayına hayli süratli bir giriş yaptık! Ve bu demek oluyor ki, dünyadaki en eğlenceli ve çılgınca kutlanan günlerden biri olan Cadılar Bayramı yaklaşıyor. Her yıl Ekim ayının 31’inde gerçekleşen bu özel gün, dünyanın çeşitli yerlerinde en değişik ve çılgınca kostümler giyinilerek kutlanıyor. Tabi ki ünlüler de bu kutlamaya ortak olarak, farklı kostümleriyle birbirleriyle yarışa giriyorlar. Bu yılki Cadılar Bayramı’nı merakla beklerken, gelin geçmiş senelerdaki kostümlere bir göz atalım. Tahminen ortalarından size ilham veren biri çıkabilir!

HALSEY
@iamhalsey
Halsey, 2020’de Meyyit Gelin sinemasından ilham almıştı.

Instagram

HAILEY BIEBER
@haileybieber
Hailey Bieber, Ratched dizisinden etkilenmiş ve Hemşire Mildred Ratched görünümü muvaffakiyetle yaratmıştı.

Instagram

WINNIE HARLOW
@winnieharlow
Harlow, 1935 yılı imali sinemadan esinlenerek Frankenstein’ın Gelini olmuştu.

Instagram

ELSA HOSK
@hoskelsa
2019’da Daha Yaklaş/Closer sinemasındaki Natalie Portman’ı canlandıran Hosk, halinden çok mutlu üzere görünüyordu.

“Gerçek adım Jane ???????????????????????? dün gece Closer’da Natalie Portman karakterini canlandırırken çok eğlendim”

Instagram

JOSEPHINE SKRIVER
@josephineskriver
2020 Cadılar Bayramı’nın sonbaharı ile tanışın…

Instagram

KENDALL JENNER
@kendalljenner
Ya da Pamela Anderson mı demeliyiz? Kendall Jenner’ın 2020 Cadılar Bayramı görünümü ona yakışır biçimde seksiydi. 1996 imali “Bana Bebek Deme (Barb Wire)” sineması gözünüzün önüne geldi dimi?

Instagram

KYLIE JENNER
@kyliejenner
Kylie Jenner 2019’da, Disney’in Ariel karakterinin milyarder versiyonunu göstermişti.

Instagram

BELLA HADID
@bellahadid
Bella herkesi şaşırtarak, “seksi” bir Fred Çakmaktaş olmaya karar vermişti.

Instagram

STELLA MAXWELL
@stellamaxwell
Stella hepimizin bildiği klasik bir sineması hatırlatıyor: Amerikan Hoşu (American Beauty).

Instagram

CHRISSY TEIGEN
@chrissyteigen
Siyah Kuğu’nun (Black Swan) saf görünümünü en uygun yansıtan…

Instagram