TOM HOLLAND TOPLUMSAL MEDYAYA ORTA VERİYOR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
TOM HOLLAND TOPLUMSAL MEDYAYA ORTA VERİYOR Tom Holland çevrimdışı oluyor. Spider-Man: No Way Home yıldızı, Instagram’ı uygulamayı ve Twitter’ı aygıtlarından sileceğini duyurmak için üç dakikalık bir görüntü paylaştı. Holland, toplumsal medyanın zihinsel durumuna nasıl ziyanlı hale geldiğini ve internette kendisi hakkında bir şeyler okuduğunda çoklukla onu mutsuz hale getirdiğini deklare etti.

67,7 milyon takipçisine “Instagram ve Twitter’ı çok uyarıcı, bunaltıcı bulduğum için akıl sıhhatim için toplumsal medyaya orta verdim” dedi.

Uygulamaları basamaklı olarak kaldırmış olan sanatçı, Holland’ın kendi vakfı The Brother’s Trust ile ortak olan akıl sıhhati yardım programı Stem 4 için farkındalık yaratmak için Instagram’a geri dönmüştü. Hayır kurumu, depresyon, telaş, kendine ziyan verme ve daha fazlası hakkında zihinsel sıhhat takviyesi arayan beşerler için dört uygulama içeriyor.

Holland, “Yardım istemek ve yardım aramak utanmamız gereken bir şey değil, lakin söylemesi yapmaktan daha kolay bir şey” dedi.

Yıldız, ne kadar müddet çevrimdışı olacağını ya da Instagram ve Twitter’a ne vakit dönmeyi planladığını netleştirmedi. Yakın vakitte tamamlanan Spiderman sinemasının çıkış tarihini çabucak hemen açıklamamış olsa da, yayınlamak için tam vaktinde çevrimiçi olacağını iddia ediyoruz.