SELENA GOMEZ’DEN DUYGUSAL İLETİ

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
SELENA GOMEZ’DEN DUYGUSAL İLETİ Sosyal medya ile ortası pek de uygun olmayan Selena Gomez, TikTok’tan duygusal bir görüntü iletisi yayınladı. 20 ve 30 yaşları içinde biroldukca projede yer alan Selena Gomez, özel ömründe da çalkantılar hayatıştı. Lupus ve bipolar bozukluğu teşhisi konulan Gomez, bu senelerda hit solo albümleri çıkardı, birfazlaca sefer toplumsal medyaya orta verdi, dramatik ayrılıklar yaşadı, Hulu ve HBO Max serilerinde yer aldı, bir hoşluk markası ve mental sıhhat fonu kurdu ve tüm bunlar ile sadık hayran kitlesini müdafaayı başardı.

Bir vakit içinder Instagram’ın en hayli takip edilen yıldızı olan Gomez, 2017’de hesabının şifresini ve denetimini asistanına vererek toplumsal medyaya orta vermişti. Artık ise geri dönüş yapan Gomez, TikTok’ta eğlenceli paylaşımları ile gündemimizde. Geçtiğimiz günlerde otuzuncu yaşını kutlayan Gomez, paylaştığı en son TikTok’ta hayranları ile en samimi hislerini paylaştı. “Evet, TikTok’ta pek konuşmuyorum. Bu yüzden bu biraz garip” diyen Gomez, “Doğum günümü kutlayan herkese hayli teşekkür etmek istedim. Kimi iletilerinizi gördüm; Çok fazla yorum okumam lakin okuduğum birkaç tanesi nitekim çok tatlıydı ve bunu hafifçee almadığımı bilmenizi isterim” diye ekledi.

@selenagomez

♬ original sound – Selena Gomez

Bu cümleleri kurduktan daha sonra gözleri dolan Gomez, hoşluk markasıyla bir arada başlatmış olduğu akıl sıhhati fonuna atıfta bulunarak, “Rare Impact Fund’a bir kuruş bile olsa katkıda bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum,” diye ekledi. “Daha epey minnet duyamazdım. Otuz yaşındayım ve şu ana kadar bunun tadını çıkarıyorum. hayatımda olduğunuz, benimle bir arada büyüdüğünüz için hepinize kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum,” diyen Gomez, “Benimle başa çıktığınız için. Hepinize epey teşekkür ederim ve her neredeyseniz umarım mükemmel bir akşam üstü, gece, gün ve sabah geçiriyorsunuzdur,” diye ekledi.

TikTok paylaşımına ek olarak Instagram’dan bir fotoğraf yayınlayan Gomez, “Yetişmek için bir anım oldu. Söylenecek o kadar fazlaca söz var ki, o yüzden yalnızca bununla yetineceğim. Yirmili yaşlarım, asla unutmayacağım hoş, sıkıntı ve hoş anlardan oluşan bir seyahatti. Her biri beni bugün olduğum şahsa dönüştürdü. Ben hala öğrenen fakat neyin değerli olduğu ve ne istediğinden daha emin olan biriyim. Yoldaki her armağan ve her ders için minnettar olan biri. Etrafımdaki bir fazlaca kuvvetli, güçlendirici insan tarafınca cesaretlendirilerek ilerliyorum. Her seferinde bir gün hoş ve acı verici olanı almak için elimden gelenin en düzgününü yapmak ve hepsinin kendim/başkaları/siz için beni olabileceğim en uygun ben yapmasına müsaade vermek istiyorum. Birkaç gün kutlama yaptıktan daha sonra kalbim dolu, minnettar hissediyor ve 30’u sahiden sevmeye başladığımı söyleyebilirim. hayatımın bir modülü olduğunuz için ÇOK teşekkü