SELENA GOMEZ VE HAILEY BIEBER’DAN ŞAŞIRTAN FOTOĞRAFLAR

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
SELENA GOMEZ VE HAILEY BIEBER’DAN ŞAŞIRTAN FOTOĞRAFLAR Selena Gomez ve Hailey Bieber’ın bir arada fotoğraf çekilmesi herkese imkânsız üzere gelmiş olabilir. Fakat “asla” dememek lazım…

Selena ve Hailey, The Academy Museum Gala 2022’nin konuklarıydı. 30 yaşındaki pop yıldızı ve 25 yaşındaki model Los Angeles’taki galada güçlerini birleştirdi ve birinci kere halk önünde bir arada fotoğraf çektirdi. İkili, devam eden çatışma söylentilerini dindirmek istiyor üzere görünüyor.

Fotoğrafçı Tyrell Hampton tarafınca çekilen fotoğraflar Instagram’da paylaşıldı. Birinci fotoğrafta kızlar yanak yanağa poz veriyor, gülümsüyor ve her ikisi de süper görünüyor. Hailey, bu fotoğrafı beğendi. Paylaşılan diğer bir fotoğrafta ise kucaklaştıkları görülüyor.

Görüntüler, Call Her Daddy podcast’inde Hailey ile yapılan bir röportaj sırasında tüm destanın bir daha gündeme gelmesinden yalnızca birkaç hafta daha sonra geldi. Justin ile Hailey’in ilgisinin, Gomez ile Justin’in ilgisinin vakit çizelgesiyle örtüştüğüne dair söylentiler var. Hailey ise kocası Justin Bieber’ı eski sevgilisi Gomez’den “çaldığı” söylentilerini yalanladı.

Hailey, “O [Justin] ve ben takılmayı ya da bu çeşit rastgele bir şeyi sevmeye başladığımızda, Justin hiç bir vakit bir münasebet ortasında olmadı” dedi. “Birinin münasebetine bulaşmak benim karakterim değil.” Devam etti, “Nefret ve süreklilik, ‘Oh, onu çaldın’ yanlış algısından geliyor. Bu, onun diğer biriyle olmasını dilemelerinden kaynaklanıyor ve sorun değil. İstediğin her şeyi dileyebilirsin lakin durum bu biçimde değil.”

Hailey, Justin’in Gomez ile ilgisi hakkında, “Bunun hakkında konuşmak benim için güç zira ikisi ismine da konuşmak istemiyorum, zira bu onların bağlantısıydı ve dürüstçe buna epeyce derinden hürmet duyuyorum.”

“İnsanların kaygısının muhtemelen yanlış tarafa gideceğini hissediyorum, yalnızca saygısızca bir şey söylemek ya da birisine karşı hisleri harekete geçirebilecek bir şey söylemek istemiyorum. Bunun hakkında konuşmaktan çekiniyorum zira hiç bir şeyi karıştırmak ya da rastgele bir şeyi gündeme getirmek istemiyorum.” Hailey ayrıyeten kendisi ve Gomez’in Justin’le düğününden beri konuştuklarını belirterek, “Şahsen drama yok” dedi.

Eylül ayı sonlarında podcast’in yayınlanmasından daha sonra, Gomez eski aşk üçgenine hayranların reaksiyonunu yorumladığı bir TikTok Live yaptı. “Farkında olmam bile gerekmeyen birtakım şeyler yalnızca aşağılık ve iğrenç. Bu adil değil ve hiç kimselerle benim gördüğüm biçimde konuşulmamalı.” Sonunda takipçilerinden “nazik olmalarını” istedi.