SELENA GOMEZ SATURDAY NIGHT LIVE PROGRAMINI SUNDU!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
SELENA GOMEZ SATURDAY NIGHT LIVE PROGRAMINI SUNDU! Geçtiğimiz hafta sonu Selena Gomez, ‘Saturday Night Live’ programında sunucu oldu. Uzun bir müddetdir bu sunuculuk tecrübesi üzerinde çalışan Gomez, evvela ‘Saturday Night Live’ bekleme odasında ne kadar fazla bekar insanın aşkı bulduğu konusunda latife yaptı. çabucak sonrasında ise kendi bekarlığı hakkında konuşan Gomez, “Sunuculuk yapmam konusunda en keyifli olduğum sebeplerden biri bekar olmam. Ve SNL’in aşkı bulmak için olağanüstü bir yer olduğunu duydum! Emma Stone, eşi Dave McCary ile burada tanışmış. Scarlett Johansson ve Colin Jost, Pete Davidson ve Machine Gun Kelly,” diyerek güldü.

Hala aşkı aradığını belirten Gomez, randevu uygulamalarında olmadığının altını çizdi. “Aşkı tezahür ettiğimi cihana yaymak istiyorum. Ruh eşimi aradığımı söylemek isterdim lakin bu noktada herkesi kabul edebilirim,” dedi. ‘Saturday Night Live’ sunuculuğunda birinci tecrübesi için arkadaşlarından tavsiye aldığını belirten Gomez, “En eski arkadaşlarımdan biri olan Miley Cyrus’a sordum ve bana ‘Sadece kendin ol ve eğlen,’ dedi. Ben de ‘Miley, bu seni taklit edebilmem için bir mazeret mi?’ dedim,” diyerek Miley Cyrus’un taklidini yaptı.

Arkadaşı Miley Cyrus’u taklit ettikten daha sonra sürpriz bir ziyaret ile karşılaşan Gomez, ondan sonrasında Steve Martin ile bir skeçe katıldı. Martin ile bir Hulu serisinde yer alan Gomez, Martin’in karakterine farklı sorular yönlendirdi. Bir diğer skeçte ise Gomez, tanınan ‘Old Enough’ Netflix dizisinden ilham alan bir öyküde yer aldı. Son olarak Melissa Villaseñor ile bir skeçte yer alan Gomez, Meksika kökenli bir bayanı canlandırdı.