RIHANNA, ANNE OLDU!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
RIHANNA, ANNE OLDU! Rihanna resmen yeni bir anne! Pop yıldızının 13 Mayıs’ta Los Angeles’ta bir erkek bebek (söylentilere gore) dünyaya getirdiği bildirildi. Riri’nin ASAP Rocky ile birinci bebeğinin ismi çabucak hemen bilinmiyor ve aile bir açıklama yapmadı.

Beşerler Rihanna’nın bebeğini memnuniyetle karşıladığını doğruladı. İkili yakın bir kaynak, ikilinin şu anda Los Angeles’ta onunla birlikte olduğunu söylemiş oldu. “Rihanna âlâ gidiyor. Ebeveyn olmak için fazlaca heyecanlılar.” Kaynak, “Rihanna şahane bir anne” dedi.

Rihanna hamileliğini Ocak ayında açıklamıştı. Bebeğinin cinsiyetini ve doğum tarihini bâtın tuttu. Mart ayında ELLE.com’a üçüncü trimesterinde olduğunu deklare etti.

Çift, bekledikleri memnun haberi birinci vakit içinderda Rocky’nin doğup büyüdüğü New York City semti Harlem’in karlı sokaklarında çektikleri bir dizi fotoğrafla duyurdu. İmajlarda, Rihanna’nın gebe göbeğini birinci kez gördük. İkili el ele tutuşurken ve rapçi kız arkadaşının alnına sevgiyle bir öpücük bıraktığı fotoğraflarda; Riri pembe kısmen açılmış Chanel Fall 1996 ceketi giyiyordu.

Bu fotoğraflar, müzikçinin hamilelik tarzı için bir yol oluşturdu, zira bu biçimdedan beri hayli çeşitli cüretkar, çarpıcı kıyafetler giymeye başladı. Los Angeles’taki bir Fenty Beauty etkinliğinde İnsanlara, kendini bir daha gerçek bir insan üzere hissettiren tek şeyin giyinmek ve makyaj yapmak olduğunu söylemiş oldu. “Küçük bir yüz ve biraz ruj sürdüğünüzde dönüşürsünüz,” diye deklare etti. “Üzerine bir şeyler giyiyorsun ve güya uygun göründüğünde kendini düzgün hissediyorsun. Bunu fazlaca uzun vakittir duydum, lakin bu hakikat. Seni nitekim o kanepeden kaldırabilir ve kendini yeterli üzere hissettirebilir.”

Ve her neyse ki, Grammy kazananı, çocuğunu büyütmesine yardımcı olacak mükemmel bir ortağa da sahip. Verdiği bir röportajda Rihanna, Rocky’ye laf attı ve pandemiyi birlikte karantinada geçirdikten daha sonra “bu biçimde benim ailem oldu” dedi. Onu tatil için Barbados’a meskene götürdüğünde sahiden onun o olduğunu bildiğini açıklamaya devam etti.

Annesini etkilemek çoklukla güç olsa da, annesinin çabucak rapçiyi sevdiğini söylemiş oldu. Devam etti, “Annem insanları nitekim çok güzel okuyor. Evvel müşahedeler, daha sonra yavaş hareket eder. Sanırım ben de bu biçimdeyim. Çıktığım kimi adamlar var ki onların bugün bile yüzüne bakmıyor. Ancak onun tarafınca büyülendi. ” “Her vakit evvel evlilik, daha sonra bebek olacağını düşündüm, lakin kim bu biçimde olması gerektiğini söylüyor. Bunun anne olmama mahzur bulunmasına mutlaka müsaade vermeyeceğim.”