RENEE ZELLWEGER’İ TANIYABİLECEK MİSİNİZ?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
18 Eki 2020
558
0
16
RENEE ZELLWEGER’İ TANIYABİLECEK MİSİNİZ? 2011’de bir sigorta ofisinde çalışan Pam Hupp, birisine saldırma sebebiyle suçlanmıştı. ondan sonrasında 2016’da öteki birinin cinayeti ile suçlanan Hupp’ın annesi ise akın travması ile vefat etmişti. Biroldukça suçlama ile karşı karşıya kalan Hupp ve gizemli öyküsü, varsayım edebileceğiniz üzere evvel bir podcast serisine ve artık ise Renee Zellweger’in oynadığı bir televizyon dizisine dönüşüyor.

‘The Thing About Pam’ isimli televizyon serisi, Zellweger’in “suçlu bir anne” dönüşümünü görücüye çıkarıyor. “Eğer bir oyuncuyu performansı sırasında tanıyamıyorsanız, bu mükemmel bir iltifat,” diyen Zellweger, “Çünkü burada kendi öykünüzü anlatmıyorsunuz,” diye ekledi. Protez makyajı, bob kesim saçları ve şişman tulumu ile kırmızı halıda gördüğümüz biçiminden hayli uzak olan Zellweger, hayranlarından alkış topladı.

Görünümü ve ‘kibarlığı’ sebebiyle tüm suçlamalarda soru işareti yaratan Hupp, hakkındaki suçlamaların düşmesine sebep olmuştu. Vanity Fair’e “Cömert bir karaktere sahip, fikirli ve güzel bir arkadaş üzere görünüyor” diyerek Hupp’ı anlatan Zellweger, “Sanırım bu da aldatmanın bir modülü, değil mi? Zira bu kadar ileri gittiğini var iseyabilirsiniz” diye ekledi.

Dizinin gerisindeki grup bile Zellweger’in değişime şaşırdıklarını söylerken, ‘Jessica Jones’ ve ‘The Witcher’ üzere üretimlerde çalışan Jenny Klein, Zellweger’in Hupp’u hallerine kadar ne kadar yeterli kişileştirdiğini görür görmez şaşırdığını söylemiş oldu. “Renee’yi Pam olarak birinci defa görmek büsbütün gerçeküstüydü” diyen Klein, ”Polis nezaret görüntülerinde Pam’i saatlerce inceledim ve daha sonra burada Zellweger tıpkı Pam üzere önümde sahnede yürüyordu. Ve bu yalnızca fizikî dönüşüm değildi. Pam’in kendini taşıma haliydi, halleri, burnunu çekmesi ve hatta elleriyle konuşma biçimi bile. Büsbütün akıllara sakinlik veriyordu zira Renée’yi görmedim. Pam’i gördüm. Ve bu da biraz korkutucuydu” diye ekledi.

Judy Greer, Katy Mixon ve Glenn Fleshler’ın da yer aldığı ‘The Thing About Pam,’ 8 Mart’ta NBC’de vizyona girecek.