Rasim Ozan, Ahmet Hakan’ın mahlasını deklare etti

bencede

Active member
12 Eki 2020
5,542
0
36
Rasim Ozan, Ahmet Hakan’ın mahlasını deklare etti Rasim Ozan Kütahyalı, evvelki akşam konuk olduğu Buket Aydın’ın Haber Global’deki programında Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan’la ilgili açıklamalarda bulundu. Daha evvel “Kudret Köseoğlu” mahlasını kullanarak yazılar yazdığını ve Ertuğrul Özkök’ü yıpratmaya çalıştığını açıklayan Kütahyalı, Özkök’ün de Ahmet Hakan’a “Ahmet Arslan” ismiyle yazılar yazdırdığını söylemiş oldu.

‘MUHAFAZAKAR MAHALLEYE SALLIYORDU’

Kütahyalı şöyleki konuştu:

“Ben 2008’de köşe müellifi olarak başladığımda siyasi bir maksatla da girdim askeri vesayeti devirmek için genç bir ihtilalci olarak. O devirde medyada iki tepe vardı. Ertuğrul Özkök ve Zafer Keyifli. Fatih Altaylı bunların fazlaca altındaydı. Messi ve Ronaldo üzereydi. birinci vakit içinderda girdiğinde insan tepeleri amaçlar. Tüm gün benle uğraşan genç gazeteciler var belgesel yapıyorlar hürmet duyuyorum.

Kimse söylemedi. Ben büsbütün kendim Özkök ile uğraştım. Orada Özkök’e her şeyi anlattım. Yayında öğrenmedi biliyordu. O devir Taraf’ta da yazıyordum bir proje geldi aklıma. Merhum Ahmet Kekeç’e söylemiş oldum birinci. 2009’un Ekim’de başladık Aralık’ta devrildi. Bir manası kalmadı. Benim Türk medyasında yaptıklarımın milyonda biri değildir Kudret Köseoğlu. O devir de Ertuğrul Özkök, Ahmet Hakan’a ‘Ahmet Arslan’ ismiyle köşe yazdırıyordu. Oradan muhafazakar mahalleye sallıyordu” (HABER MERKEZİ)